2. Procedure
Procedure
Title: Produse IT&C si solutii de investigare digitala-FORENSIC, în cadrul proiectului 3T
Description: Autoritatea contractantă intenționează achiziționarea de produse IT&C si solutii de investigare digitala-FORENSIC”, în cadrul proiectului „Consolidarea capacitatii de investigare a infractiunilor grave prin imbunatatirea capabilitatilor de investigare si examinare digitala-TechTraceTrail-3T”. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare în a 11-a zi înainte de termenul limită stabilit pentru depunerea ofertelor. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor: 18 zile.
Internal identifier: 4453144/2026/3.919.743
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48900000 Miscellaneous software package and computer systems
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: -LOT nr. 1 – Mediu securizat de extragere a datelor din dispozitive mobile
Description: Mediu securizat de extragere a datelor din dispozitive mobile- 1 buc.,conform caietului de sarcini
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: -LOT nr. 2 – Complet format din sistem informatic tip server partajare USB (NUC) și licență software specializată de virtualizare
Description: LOT nr. 2 – Complet format din sistem informatic tip server partajare USB (NUC) și licență software specializată de virtualizare-16 cpl., conform caietului de sarcini.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: -LOT nr. 3 - Stație de lucru de tip desktop pentru percheziții informatice
Description: LOT nr. 3 - Stație de lucru de tip desktop pentru percheziții informatice-10 buc.
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: -LOT nr. 4 - Echipament hardware și software pentru percheziții informatice
Description: LOT nr. 4 - Echipament hardware și software pentru percheziții informatice -1 cpl.
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: -LOT nr. 5 - Sistem informatic portabil pentru investigații digitale
Description: LOT nr. 5 - Sistem informatic portabil pentru investigații digitale-51 buc.
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: -LOT nr. 6 – Licență software pentru percheziții informatice tip I
Description: LOT nr. 6 – Licență software pentru percheziții informatice tip I-1 buc.
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: -LOT nr. 7 - Licență software pentru percheziții informatice tip II
Description: LOT nr. 7 - Licență software pentru percheziții informatice tip II-1 buc
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: -LOT nr. 8 - Software specializat pentru prelucrarea și îmbunătățirea imaginilor și înregistrărilor video-
Description: LOT nr. 8 - Software specializat pentru prelucrarea și îmbunătățirea imaginilor și înregistrărilor video-10 buc.
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: -LOT nr. 9 - Servicii de actualizare și suport a software-ului specializat pentru prelucrarea și îmbunătățirea imaginilor și înregistrărilor video
Description: LOT nr. 9 - Servicii de actualizare și suport a software-ului specializat pentru prelucrarea și îmbunătățirea imaginilor și înregistrărilor video -7 buc
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: -LOT nr. 10 - Licență pentru software specializat în analiza trasabilității monedelor virtuale.
Description: LOT nr. 10 - Licență pentru software specializat în analiza trasabilității monedelor virtuale-11 buc.
Internal identifier: 10