See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. – produkty farmaceutyczne i przeciwdrobnoustrojowe w 19 zadaniach
Description: 1. Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy produktów farmaceutycznych dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. do następujących lokalizacji Zamawiającego: - przy ul. Powstania Styczniowego 1, 81-348 Gdynia, - przy ul. Wójta Radtkego 1, 81-348 Gdynia, - przy ul. Dr A. Jagalskiego 10, 84-200 Wejherowo. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w Załączniku nr 2 do SWZ oraz w Projekcie Umowy (Załącznik nr 5 do SWZ).
Internal identifier: D25M/251/N/57-104rj/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Na mocy przesłanki zawartej w art. 138 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający określił termin składania ofert krótszy o 5 dni niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp. Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione ponieważ prowadzenie całego postępowania wraz ze składaniem ofert odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Additional classification (cpv): 33690000 Various medicinal products, 33651100 Antibacterials for systemic use, 33651400 Antivirals for systemic use
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1
Internal identifier: Zadanie nr 1
Additional classification (cpv): 33690000 Various medicinal products
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2
Internal identifier: Zadanie nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3
Internal identifier: Zadanie nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 4
Internal identifier: Zadanie nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie nr 5
Internal identifier: Zadanie nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr 6
Internal identifier: Zadanie nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie nr 7
Internal identifier: Zadanie nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie nr 8
Internal identifier: Zadanie nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie nr 9
Internal identifier: Zadanie nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie nr 10
Internal identifier: Zadanie nr 10
Additional classification (cpv): 33651100 Antibacterials for systemic use
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie nr 11
Internal identifier: Zadanie nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Zadanie nr 12
Internal identifier: Zadanie nr 12
Lot: LOT-0013
Title: Zadanie nr 13
Internal identifier: Zadanie nr 13
Lot: LOT-0014
Title: Zadanie nr 14
Internal identifier: Zadanie nr 14
Lot: LOT-0015
Title: Zadanie nr 15
Internal identifier: Zadanie nr 15
Lot: LOT-0016
Title: Zadanie nr 16
Internal identifier: Zadanie nr 16
Lot: LOT-0017
Title: Zadanie nr 17
Internal identifier: Zadanie nr 17
Lot: LOT-0018
Title: Zadanie nr 18
Internal identifier: Zadanie nr 18
Additional classification (cpv): 33690000 Various medicinal products, 33651100 Antibacterials for systemic use
Lot: LOT-0019
Title: Zadanie nr 19
Internal identifier: Zadanie nr 19