2. Procedure
Procedure
Title: Vrednotenje učinkovitosti in uspešnosti ter vrednotenje učinka Interreg programa Slovenija-Avstrija 2021-2027
Description: Predmet "Vrednotenje učinkovitosti in uspešnosti ter vrednotenje učinka Interreg programa Slovenija-Avstrija 2021-2027". Podrobnejša specifikacija naročila je razvidna iz dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila in tehničnih specifikacij.
Internal identifier: JN 18/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 73200000 Research and development consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 554180