2. Procedure
Procedure
Title: FVE města Veltrusy - 2.výzva
Description: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace fotovoltaických elektráren s bateriovými úložišti na vybraných budovách města Veltrusy, a to včetně souvisejících montážních, elektroinstalačních, zprovozňovacích, monitorovacích a řídicích systémů. Celkový minimální instalovaný výkon FVE činí 96,75 kWp a minimální kapacita bateriových úložišť 117,76 kWh. Realizace se týká čtyř objektů města: Kulturního centra, Lékařského domu, Městského úřadu a Základní školy. Součástí plnění je rovněž dodávka, konfigurace a zprovoznění monitorovacího a řídicího systému umožňujícího dohled nad jednotlivými FVE, přístup k provozním datům a napojení na budoucí energetický management města.
Internal identifier: 2026_09_13
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Nadlimitní veřejná zakázka
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 09331200 Solar photovoltaic modules
Additional classification (cpv): 45310000 Electrical installation work, 09332000 Solar installation, 45251220 Cogeneration plant construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 45310000 Electrical installation work
Options:
Description of the options: Zadavatel si nevyhrazuje změnu závazku ze smlouvy ve smyslu § 100 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek.