635326-2026 - Competition
Estonia – School catering services – Tartu linna koolidele toitlustusteenuse ostmine
Contract notice – light regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Tartu linna koolidele toitlustusteenuse ostmine
Description: Tartu koolidele toitlustusteenuse ostmine. Hankija annab koolide köögiruumid ning söögisaalid tasuta kasutusse, ruumide kasutaja (toitlustaja) tasub kommunaalkulud. Lepinguprojektides on sätestatud täpsemalt ruumide kasutaja kohustused. Ruumide kasutaja (toitlustaja) kohustub toitlustama koolide õpilasi vastavalt vastavas osas lepingus ja selle lisas 1 "Tehniline kirjeldus" sätestatud tingimustele. Hankija poolt on kehtestatud koolilõuna maksumused, pakkujad hinda ei paku. Hindamine toimub esitatud koolilõuna menüüde ning toidu degusteerimise alusel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 305127-0000
Type of procedure: Other single stage procedure
Main features of the procedure: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55524000 School catering services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium
Description: Hankija annab toitlustajale tasuta kasutada Kaunase pst 70 köögiruumid ning söögisaalid (toitlustaja kohustub tasuma kommunaalkulud), milles toitlustaja kohustub valmistama Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasiumi õpilastele toidu. Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasiumi õpilaste arv 2025/2026 õppeaastal on kokku 876 gümnaasiumiõpilast. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 305127-0001
Lot: LOT-0002
Title: Tartu Descartes’i Kool
Description: Hankija annab toitlustajale tasuta kasutada Anne tn 65 köögiruumid ning söögisaali (toitlustaja kohustub tasuma kommunaalkulud), milles toitlustaja kohustub valmistama Tartu Descartes’i Kooli õpilastele toidu. Tartu Descartes’i Kooli õpilaste arv 2025/2026 õppeaastal on kokku 377 õpilast (1. - 4. klass 151 õpilast, 5. - 9. klass 226 õpilast). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 305127-0002
Lot: LOT-0003
Title: Tartu Mart Reiniku Kool
Description: Hankija annab toitlustajale tasuta kasutada Vanemuise tn 48 ja Riia tn 25 köögiruumid ning söögisaalid (toitlustaja kohustub tasuma kommunaalkulud), milles toitlustaja kohustub valmistama Tartu Mart Reiniku Kooli õpilastele toidu. Tartu Mart Reiniku Kooli õpilaste arv 2025/2026 õppeaastal on kokku 805 õpilast (sh. 1. - 4. klass 338 õpilast, 5. - 9. klass 467 õpilast). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 305127-0003
Lot: LOT-0004
Title: Tartu Tamme Kool ja Ilmatsalu Põhikool
Description: Hankija annab toitlustajale tasuta kasutada Tartu Tamme kooli Tamme pst 24a, Tartu linn ja Ilmatsalu Põhikooli Kooli tee 5, Ilmatsalu alevik, Tartu linn köögiruumid ning söögisaalid (toitlustaja kohustub tasuma kommunaalkulud), milles toitlustaja kohustub valmistama Tartu Tamme Kooli ja Ilmatsalu Põhikooli õpilastele toidu. Tartu Tamme Kooli õpilaste arv 2025/2026 õppeaastal on kokku 805 õpilast (sh. 1. - 4. klass 338 õpilast, 5. - 9. klass 467 õpilast) ja Ilmatsalu Põhikooli õpilaste arv 2025/2026 õppeaastal on kokku 241 õpilast (sh. 1. - 4. klass 101 õpilast ning 5. - 9. klass 140 õpilast). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 305127-0004