635346-2026 - Competition
Poland – Construction supervision services – Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad budową ciągu pieszo-rowerowego oraz miejsca obsługi rowerzystów w ramach projektu „Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach miejskich”
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad budową ciągu pieszo-rowerowego oraz miejsca obsługi rowerzystów w ramach projektu „Rowerowe Roztocze. Drogi pieszo-rowerowe w obszarach miejskich”
Internal identifier: ZP.271.1.31.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71520000 Construction supervision services
Additional classification (cpv): 71247000 Supervision of building work, 71630000 Technical inspection and testing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania inwestycyjnego pn. „Budowa ciągu pieszo-rowerowego w ul. Św. Faustyny w Kraśniku"
Internal identifier: ZP.271.1.31.2026 - część nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania inwestycyjnego pn. „Budowa miejsca obsługi rowerzystów”
Internal identifier: ZP.271.1.31.2026 - część nr 2