635362-2026 - Competition
Poland – Medical equipments – DZP.2347.20.2026 ,,Zakup sprzętu i aparatury medycznego do sali diagnostyczno-zabiegowej w Poradni Urologicznej''
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDZP.2347.20.2026 ,,Zakup sprzętu i aparatury medycznego do sali diagnostyczno-zabiegowej w Poradni Urologicznej''
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu i aparatury medycznego do sali diagnostyczno-zabiegowej w Poradni Urologicznej.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
LotLOT-0001
TitleUrologiczna stacja robocza Apart RTG z ramieniem C zintegrowany ze stołem do diagnostyki/zabiegów urologicznych – 1 kpl.
DescriptionUrologiczna stacja robocza Apart RTG z ramieniem C zintegrowany ze stołem do diagnostyki/zabiegów urologicznych – 1 kpl.
Options
Description of the optionsZamawiający nie przewiduje opcji
LotLOT-0002
TitleKolumna medyczna anestezjologiczna – 1 kpl.
DescriptionKolumna medyczna anestezjologiczna – 1 kpl.
LotLOT-0003
TitleKolumna medyczna chirurgiczna – 1 kpl.
DescriptionKolumna medyczna chirurgiczna – 1 kpl.
LotLOT-0004
TitleLampa bezcieniowa zabiegowa – 1 kpl.
DescriptionLampa bezcieniowa zabiegowa – 1 kpl.