2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa oprogramowania do proaktywnego wykrywania ataków
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania do proaktywnego wykrywania ataków, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz Projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 1 do SWZ.
Internal identifier: PN-21/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001