See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΚΑΙ ΘΕΣΗ ΣΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ (ΚΠΣ) ΤΗΣ ΡΑΑΕΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΚΗΣΗ ΤΩΝ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΩΝ ΤΗΣ ΣΤΟΝ ΚΛΑΔΟ ΤΩΝ ΥΔΑΤΩΝ
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η ανάπτυξη και η θέση σε λειτουργία ενός σύγχρονου Κεντρικού Πληροφοριακού Συστήματος (ΚΠΣ) της Ρυθμιστικής Αρχής Αποβλήτων, Ενέργειας και Υδάτων (ΡΑΑΕΥ) για τον Κλάδο των Υδάτων, σύμφωνα με τις διατάξεις του Ν.5037/2023. Το ΚΠΣ θα αποτελέσει βασικό εργαλείο για την αποτελεσματική άσκηση εποπτείας και την αξιολόγηση της διαχειριστικής επάρκειας των Παρόχων Ύδατος, ενισχύοντας τη διαφάνεια και διασφαλίζοντας υψηλά πρότυπα ποιότητας στη διαχείριση των υδάτινων πόρων σε εθνικό επίπεδο.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 72230000 Custom software development services, 72221000 Business analysis consultancy services, 80533100 Computer training services
5. Lot
Lot: LOT-0001