635541-2026 - Competition
Poland – Surgical sutures – Dostawa materiałów szewnych
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa materiałów szewnych
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa materiałów szewnych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 39 części
Internal identifier: NLZ.2026.271.69
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141121 Surgical sutures
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: część nr 1:Szew niewchłanialny, syntetyczny, jednowłóknowy, poliamidowe, kolor czarny lub bezbarwny
Description: część nr 1:Szew niewchłanialny, syntetyczny, jednowłóknowy, poliamidowe, kolor czarny lub bezbarwny
Internal identifier: część nr 1:Szew niewchłanialny, syntetyczny, jednowłóknowy, poliamidowe, kolor czarny lub bezbarwny
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Lot: LOT-0002
Title: część nr 2:Nici syntetyczne
Description: część nr 2:Nici syntetyczne
Internal identifier: część nr 2:Nici syntetyczne
Lot: LOT-0003
Title: część nr 3:Wchłanialny syntetyczny system do bezwęzłowego zamykania ran
Description: część nr 3:Wchłanialny syntetyczny system do bezwęzłowego zamykania ran
Internal identifier: część nr 3:Wchłanialny syntetyczny system do bezwęzłowego zamykania ran
Lot: LOT-0004
Title: część nr 4:Szwy syntetyczne, plecione, poliestrowe, powlekane silikonem
Description: część nr 4:Szwy syntetyczne, plecione, poliestrowe, powlekane silikonem
Internal identifier: część nr 4:Szwy syntetyczne, plecione, poliestrowe, powlekane silikonem
Lot: LOT-0005
Title: część nr 5:Szwy syntetyczne, niewchłanialne z przeznaczeniem do szycia skóry
Description: część nr 5:Szwy syntetyczne, niewchłanialne z przeznaczeniem do szycia skóry
Internal identifier: część nr 5:Szwy syntetyczne, niewchłanialne z przeznaczeniem do szycia skóry
Lot: LOT-0006
Title: część nr 6:Szwy syntetyczne, niewchłanialne, monofilamentowe, wykonane z polimeru Poliamidu 6/66 (barwiony na niebiesko).
Description: część nr 6:Szwy syntetyczne, niewchłanialne, monofilamentowe, wykonane z polimeru Poliamidu 6/66 (barwiony na niebiesko).
Internal identifier: część nr 6:Szwy syntetyczne, niewchłanialne, monofilamentowe, wykonane z polimeru Poliamidu 6/66 (barwiony na niebiesko).
Lot: LOT-0007
Title: część nr 7: Szwy chirurgiczne monofilament, syntetyczny, niewchłanialny do szycia skóry
Description: część nr 7: Szwy chirurgiczne monofilament, syntetyczny, niewchłanialny do szycia skóry
Internal identifier: część nr 7: Szwy chirurgiczne monofilament, syntetyczny, niewchłanialny do szycia skóry
Lot: LOT-0008
Title: część nr 8: Szwy syntetyczne, plecione poliestrowe, niewchłanialne, powlekane silikonem (każde włókno osobno).
Description: część nr 8: Szwy syntetyczne, plecione poliestrowe, niewchłanialne, powlekane silikonem (każde włókno osobno).
Internal identifier: część nr 8: Szwy syntetyczne, plecione poliestrowe, niewchłanialne, powlekane silikonem (każde włókno osobno).
Lot: LOT-0009
Title: część nr 9:Nici chirurgiczne jałowe, wchłanialne, jednowłóknowe, poliestrowe
Description: część nr 9:Nici chirurgiczne jałowe, wchłanialne, jednowłóknowe, poliestrowe
Internal identifier: część nr 9: Nici chirurgiczne jałowe, wchłanialne, jednowłóknowe, poliestrowe
Lot: LOT-0011
Title: część nr 10: Szwy syntetyczne wchłanialne monofilament, poliglikonat
Description: część nr 10: Szwy syntetyczne wchłanialne monofilament, poliglikonat
Internal identifier: część nr 10: Szwy syntetyczne wchłanialne monofilament, poliglikonat
Lot: LOT-0013
Title: część nr 11 Szwy syntetyczne wchłanialne.
Description: część nr 11 Szwy syntetyczne wchłanialne.
Internal identifier: część nr 11 Szwy syntetyczne wchłanialne.
Lot: LOT-0014
Title: część nr 12:Szew syntetyczny z polipropylenu i polietylenu
Description: część nr 12:Szew syntetyczny z polipropylenu i polietylenu
Internal identifier: część nr 12:Szew syntetyczny z polipropylenu i polietylenu
Lot: LOT-0015
Title: część nr 13:Szwy powlekane, plecione, poliamidowe, niewchłanialne
Description: część nr 13:Szwy powlekane, plecione, poliamidowe, niewchłanialne
Internal identifier: część nr 13:Szwy powlekane, plecione, poliamidowe, niewchłanialne
Lot: LOT-0016
Title: część nr 14: Spray do bezbolesnego usuwania plastrów
Description: część nr 14: Spray do bezbolesnego usuwania plastrów
Internal identifier: część nr 14: Spray do bezbolesnego usuwania plastrów
Lot: LOT-0017
Title: część nr 15: Szew syntetyczny, pleciony, powlekany, wchłanialny, poliester złożony z glikolidu i laktydu
Description: część nr 15: Szew syntetyczny, pleciony, powlekany, wchłanialny, poliester złożony z glikolidu i laktydu
Internal identifier: część nr 15: Szew syntetyczny, pleciony, powlekany, wchłanialny, poliester złożony z glikolidu i laktydu
Lot: LOT-0018
Title: część nr 16: Szwy z PTFE, niewchłanialne,monofilamentowe.
Description: część nr 16: Szwy z PTFE, niewchłanialne,monofilamentowe.
Internal identifier: część nr 16: Szwy z PTFE, niewchłanialne,monofilamentowe.
Lot: LOT-0019
Title: część nr 17: Szew chirurgiczny, monofilamentowy, wchłanialny, antybakteryjny (Poliglekapron 25) zawiera triclosan –środek antybakteryjnego o szerokim spektrum działania
Description: część nr 17: Szew chirurgiczny, monofilamentowy, wchłanialny, antybakteryjny (Poliglekapron 25) zawiera triclosan –środek antybakteryjnego o szerokim spektrum działania
Internal identifier: część nr 17: Szew chirurgiczny, monofilamentowy, wchłanialny, antybakteryjny (Poliglekapron 25) zawiera triclosan –środek antybakteryjnego o szerokim spektrum działania
Lot: LOT-0020
Title: część nr 18: Szwy chirurgiczne monofilament, syntetyczny, niewchłanialny do szycia skóry .
Description: część nr 18: Szwy chirurgiczne monofilament, syntetyczny, niewchłanialny do szycia skóry .
Internal identifier: część nr 18: Szwy chirurgiczne monofilament, syntetyczny, niewchłanialny do szycia skóry .
Lot: LOT-0021
Title: część nr 19: Szwy syntetyczne wchłanialne
Description: część nr 19: Szwy syntetyczne wchłanialne
Internal identifier: część nr 19: Szwy syntetyczne wchłanialne
Lot: LOT-0022
Title: część nr 20:Szew syntetyczny, niewchłanialny z przeznaczeniem do szycia skóry
Description: część nr 20:Szew syntetyczny, niewchłanialny z przeznaczeniem do szycia skóry
Internal identifier: część nr 20:Szew syntetyczny, niewchłanialny z przeznaczeniem do szycia skóry
Lot: LOT-0023
Title: część nr 21:Szew syntetyczny, pleciony, powlekany, wchłanialny, poliester złożony z glikolidu i laktydu - ( pochodnej kwasu glikolowego i mlekowego).
Description: część nr 21:Szew syntetyczny, pleciony, powlekany, wchłanialny, poliester złożony z glikolidu i laktydu - ( pochodnej kwasu glikolowego i mlekowego).
Internal identifier: część nr 21:Szew syntetyczny, pleciony, powlekany, wchłanialny, poliester złożony z glikolidu i laktydu - ( pochodnej kwasu glikolowego i mlekowego).
Lot: LOT-0024
Title: część nr 22:Szwy wchłanialne, syntetyczne, czas wchłaniania od 56-70 dni, kolor bezbarwny lub fioletowy.
Description: część nr 22:Szwy wchłanialne, syntetyczne, czas wchłaniania od 56-70 dni, kolor bezbarwny lub fioletowy.
Internal identifier: część nr 22:Szwy wchłanialne, syntetyczne, czas wchłaniania od 56-70 dni, kolor bezbarwny lub fioletowy.
Lot: LOT-0025
Title: część nr 23:Szwy niewchłanialne, syntetyczne z polipropylenu, z kontrolowanym rozciąganiem
Description: część nr 23:Szwy niewchłanialne, syntetyczne z polipropylenu, z kontrolowanym rozciąganiem
Internal identifier: część nr 23:Szwy niewchłanialne, syntetyczne z polipropylenu, z kontrolowanym rozciąganiem
Lot: LOT-0026
Title: część nr 24:Szew syntetyczny, niewchłanialny, poliamidowy, jednowłóknowy
Description: część nr 24:Szew syntetyczny, niewchłanialny, poliamidowy, jednowłóknowy
Internal identifier: część nr 24:Szew syntetyczny, niewchłanialny, poliamidowy, jednowłóknowy
Lot: LOT-0027
Title: Część 25 Antybakteryjne szwy syntetyczne
Description: Część 25 Antybakteryjne szwy syntetyczne
Internal identifier: Część 25 Antybakteryjne szwy syntetyczne
Lot: LOT-0028
Title: Część 26: Szwy syntetyczne, wchłanialne monofilamentowe
Description: Część 26: Szwy syntetyczne, wchłanialne monofilamentowe
Internal identifier: Część 26: Szwy syntetyczne, wchłanialne monofilamentowe
Lot: LOT-0029
Title: Część 27: Szew antybakteryjny syntetyczny, pleciony, powlekany, wchłanialny z kopolimeru składającego się w 90 % z glikolidu oraz w 10 % z L-laktydu (Poliglaktyna 910)
Description: Część 27: Szew antybakteryjny syntetyczny, pleciony, powlekany, wchłanialny z kopolimeru składającego się w 90 % z glikolidu oraz w 10 % z L-laktydu (Poliglaktyna 910)
Internal identifier: Część 27: Szew antybakteryjny syntetyczny, pleciony, powlekany, wchłanialny z kopolimeru składającego się w 90 % z glikolidu oraz w 10 % z L-laktydu (Poliglaktyna 910)
Lot: LOT-0030
Title: Część 28:Nici stalowe, nierdzewne do zamykania mostka
Description: Część 28:Nici stalowe, nierdzewne do zamykania mostka
Internal identifier: Część 28:Nici stalowe, nierdzewne do zamykania mostka
Lot: LOT-0031
Title: Część 29:Nić syntetyczna niewchłanialna-monofilament PVDF (polifluorek winylidenu)
Description: Część 29:Nić syntetyczna niewchłanialna-monofilament PVDF (polifluorek winylidenu)
Internal identifier: Część 29:Nić syntetyczna niewchłanialna-monofilament PVDF (polifluorek winylidenu)
Lot: LOT-0032
Title: Część 30: Szwy plecione, niewchłanialne, skład:poliester powlekany silikonem
Description: Część 30: Szwy plecione, niewchłanialne, skład:poliester powlekany silikonem
Internal identifier: Część 30: Szwy plecione, niewchłanialne, skład:poliester powlekany silikonem
Lot: LOT-0033
Title: Część 31:Syntetyczny, wchłanialny szew monofilamentowy z polimeru poli - 4-hydroksybutyratowego, niepowlekany kolor fioletowy
Description: Część 31:Syntetyczny, wchłanialny szew monofilamentowy z polimeru poli - 4-hydroksybutyratowego, niepowlekany kolor fioletowy
Internal identifier: Część 31:Syntetyczny, wchłanialny szew monofilamentowy z polimeru poli - 4-hydroksybutyratowego, niepowlekany kolor fioletowy
Lot: LOT-0034
Title: Część 32:Szew syntetyczny, pleciony powlekany, wchłanialny o krótkim okresie wchłaniania do 42 dni
Description: Część 32:Szew syntetyczny, pleciony powlekany, wchłanialny o krótkim okresie wchłaniania do 42 dni
Internal identifier: Część 32:Szew syntetyczny, pleciony powlekany, wchłanialny o krótkim okresie wchłaniania do 42 dni
Lot: LOT-0035
Title: Część 33:Syntetyczny wchłanialny szew jednowłóknowy wykonany z kopolimeru poliglikolidu- poli ( e-kaprolaktonu). Okres wchłaniania 90 - 120 dni.
Description: Część 33:Syntetyczny wchłanialny szew jednowłóknowy wykonany z kopolimeru poliglikolidu- poli ( e-kaprolaktonu). Okres wchłaniania 90 - 120 dni.
Internal identifier: Część 33:Syntetyczny wchłanialny szew jednowłóknowy wykonany z kopolimeru poliglikolidu- poli ( e-kaprolaktonu). Okres wchłaniania 90 - 120 dni.
Lot: LOT-0036
Title: Część 34:Szew monofilamentowy, niewchłanialny,polipropylen, barwiony na niebiesko
Description: Część 34:Szew monofilamentowy, niewchłanialny,polipropylen, barwiony na niebiesko
Internal identifier: Część 34:Szew monofilamentowy, niewchłanialny,polipropylen, barwiony na niebiesko
Lot: LOT-0037
Title: Część 35: Szew syntetyczny polipropylenowy,monofilamentowy
Description: Część 35: Szew syntetyczny polipropylenowy,monofilamentowy
Internal identifier: Część 35: Szew syntetyczny polipropylenowy,monofilamentowy
Lot: LOT-0038
Title: Część 36:Monofilamentowy szew haczykowy
Description: Część 36:Monofilamentowy szew haczykowy
Internal identifier: Część 36:Monofilamentowy szew haczykowy
Lot: LOT-0039
Title: Część 37:Monofilamentowy szew haczykowy
Description: Część 37:Monofilamentowy szew haczykowy
Internal identifier: Część 37:Monofilamentowy szew haczykowy
Lot: LOT-0040
Title: Część 38:poz 1-14 Szew syntetyczny, niewchłanialny, poliamidowy, jednowłóknowy Przeznaczenie: Chirurgia Plastyczna . Poz 15- 16 Szew polipropylenowy. Poz 17- 23 : Szew wchłanialny, syntetyczny, kopolimer poli(glikolidu-co-L-laktydu) pleciony, powlekany mieszaniną poli (glikolidu-co-L-laktydu ) (30/70) oraz stearynianem wapnia
Description: Część 38:poz 1-14 Szew syntetyczny, niewchłanialny, poliamidowy, jednowłóknowy Przeznaczenie: Chirurgia Plastyczna . Poz 15- 16 Szew polipropylenowy. Poz 17- 23 : Szew wchłanialny, syntetyczny, kopolimer poli(glikolidu-co-L-laktydu) pleciony, powlekany mieszaniną poli (glikolidu-co-L-laktydu ) (30/70) oraz stearynianem wapnia
Internal identifier: Część 38:poz 1-14 Szew syntetyczny, niewchłanialny, poliamidowy, jednowłóknowy Przeznaczenie: Chirurgia Plastyczna . Poz 15- 16 Szew polipropylenowy. Poz 17- 23 : Szew wchłanialny, syntetyczny, kopolimer poli(glikolidu-co-L-laktydu) pleciony, powlekany mieszaniną poli (glikolidu-co-L-laktydu ) (30/70) oraz stearynianem wapnia
Lot: LOT-0041
Title: Część 39:Waciki neurochirurgiczne
Description: Część 39:Waciki neurochirurgiczne
Internal identifier: Część 39:Waciki neurochirurgiczne