2. Procedure
Procedure
Title: Dobava in montaža elektro opreme za priključitev BHEE HE Mariborski otok na EES (LOT EO)
Description: Predmet javnega naročila je dobava in montaža elektro opreme za priključitev BHEE HE Mariborski otok na EES (LOT EO). Podrobnejši opis javnega naročila je razviden iz dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.
Internal identifier: JN055/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31210000 Electrical apparatus for switching or protecting electrical circuits
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 553973