See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: „Klaster Ropczycko-Dębicki – inicjatorem rozwoju lokalnych odnawialnych źródeł energii – instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz instalacja wodorowa”
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego w ramach przedsięwzięcia pn. „Klaster Ropczycko-Dębicki- inicjatorem rozwoju lokalnych odnawialnych źródeł energii”. 2. Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamówienie zostało podzielone na 3 (słownie: trzy) części, jak poniżej: 2.1. część 1 „Klaster Ropczycko-Dębicki - inicjatorem rozwoju lokalnych źródeł energii – instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła CWU i CO w budynkach prywatnych” Zamówienie polega na zaprojektowaniu, zrealizowaniu dostawy, montażu i uruchomieniu. Szczegółowy zakres obowiązków do wykonania przez Wykonawcę opisany jest w Dokumentacji Technicznej Projektu (Opis Przedmiotu Zamówienia), który stanowi (Załącznik nr 1.1 do SWZ) oraz w Projektowanych postanowieniach Umowy (Załącznik nr 2.1 do SWZ), będących integralną częścią SWZ. 2.2. część 2 – „Klaster Ropczycko-Dębicki – inicjatorem rozwoju lokalnych odnawialnych źródeł energii – instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła CWU i CO w budynkach użyteczności publicznej” Zamówienie polega na zaprojektowaniu, zrealizowaniu dostawy, montażu i uruchomieniu instalacji. Szczegółowy zakres obowiązków do wykonania przez Wykonawcę opisany jest w Dokumentacji Technicznej Projektu (Opis Przedmiotu Zamówienia), który stanowi (Załącznik nr 1.2 do SWZ) oraz w Projektowanych postanowieniach Umowy (Załącznik nr 2.2 do SWZ), będących integralną częścią SWZ. 2.3. część 3 – „Klaster Ropczycko-Dębicki – inicjatorem rozwoju lokalnych odnawialnych źródeł energii – instalacja wodorowa” Zamówienie polega na zaprojektowaniu, zrealizowaniu dostawie, montażu i uruchomieniu demonstracyjnej instalacji wodorowej służącej do produkcja wodoru elektrolizerami zasilanymi z instalacji PV oraz jego magazynowanie, przy czym ilość zmagazynowanego wodoru powinna wystarczyć do wyprodukowania minimum 1,0 MWh energii elektrycznej. Zasilanie odbywać się będzie z istniejącej instalacji fotowoltaicznej, zlokalizowanej na terenie Stacji Uzdatniania Wody w Lubzinie należącej do Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Ropczycach. Szczegółowy zakres obowiązków do wykonania przez Wykonawcę opisany jest w Dokumentacji Technicznej Projektu (Opis Przedmiotu Zamówienia), który stanowi PFU – Budowa instalacji OZE na terenie Gminy Ropczyce - instalacja wodorowa (Załącznik nr 1.3 do SWZ) oraz w Projekcie Umowy (Załącznik nr 2.3 do SWZ), które są integralną częścią SWZ.
Internal identifier: PPZP.271.26.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Works, Services
Main classification (cpv): 09331200 Solar photovoltaic modules
Additional classification (cpv): 44611400 Storage tanks
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 „Klaster Ropczycko-Dębicki - inicjatorem rozwoju lokalnych źródeł energii – instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła CWU i CO w budynkach prywatnych”
Description: Zamówienie polega na zaprojektowaniu, zrealizowaniu dostawy, montażu i uruchomieniu: 1) dla Gminy Ropczyce: a) 146 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 7 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym bez magazynu energii, c) 97 instalacji magazynów energii z falownikiem hybrydowym, d) 11 instalacji pomp ciepła do CO i CWU, e) 3 instalacji pomp ciepła do CWU, 2) dla Gminy Dębica: a) 57 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 262 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym bez magazynu energii, c) 22 instalacji magazynów energii z falownikiem hybrydowym, d) 8 instalacji pomp ciepła do CO i CWU, e) 5 instalacji pomp ciepła do CWU, 3) dla Gminy Iwierzyce: a) 69 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 125 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym bez magazynu energii, c) 10 instalacji magazynów energii z falownikiem hybrydowym, d) 3 instalacji pomp ciepła do CO i CWU, e) 8 instalacji pomp ciepła do CWU, 4) dla Gminy Ostrów: a) 107 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 1 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym bez magazynu energii, c) 73 instalacji magazynów energii z falownikiem hybrydowym, d) 7 instalacji pomp ciepła do CO i CWU, e) 4 instalacji pomp ciepła do CWU, 5) dla Gminy Żyraków: a) 58 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 45 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym bez magazynu energii, c) 6 instalacji magazynów energii z falownikiem hybrydowym, d) 6 instalacji pomp ciepła do CO i CWU, e) 3 instalacji pomp ciepła do CWU. Szczegółowy zakres obowiązków do wykonania przez Wykonawcę opisany jest w Dokumentacji Technicznej Projektu (Opis Przedmiotu Zamówienia), który stanowi (Załącznik nr 1.1 do SWZ) oraz w Projektowanych postanowieniach Umowy (Załącznik nr 2.1 do SWZ), będących integralną częścią SWZ.
Additional nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Services
Additional classification (cpv): 09331000 Solar panels, 31434000 Lithium accumulators, 31422000 Battery packs, 31158000 Chargers, 09332000 Solar installation, 45300000 Building installation work, 45261215 Solar panel roof-covering work, 45311200 Electrical fitting work, 71320000 Engineering design services, 44621210 Water boilers, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45310000 Electrical installation work, 45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work, 45315300 Electricity supply installations, 45315600 Low-voltage installation work
Lot: LOT-0002
Title: część 2 – „Klaster Ropczycko-Dębicki – inicjatorem rozwoju lokalnych odnawialnych źródeł energii – instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła CWU i CO w budynkach użyteczności publicznej”
Description: Zamówienie polega na zaprojektowaniu, zrealizowaniu dostawy, montażu i uruchomieniu instalacji: 1) dla Gminy Dębica: a) 12 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii zewnętrznym, b) 1 instalacji magazynu energii z falownikiem hybrydowym zewnętrznym, 2) dla Gminy Iwierzyce: a) 4 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, b) 4 instalacji magazynów energii z falownikiem hybrydowym, c) 2 instalacji kaskadowych pomp ciepła do CO i CWU, 3) dla Gminy Ostrów: a) 11 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, 4) dla Gminy Żyraków: a) 10 instalacji fotowoltaicznych z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, Szczegółowy zakres obowiązków do wykonania przez Wykonawcę opisany jest w Dokumentacji Technicznej Projektu (Opis Przedmiotu Zamówienia), który stanowi (Załącznik nr 1.2 do SWZ) oraz w Projektowanych postanowieniach Umowy (Załącznik nr 2.2 do SWZ), będących integralną częścią SWZ
Additional classification (cpv): 09331000 Solar panels, 09332000 Solar installation, 45300000 Building installation work, 45311200 Electrical fitting work, 71320000 Engineering design services
Lot: LOT-0003
Title: część 3 – „Klaster Ropczycko-Dębicki – inicjatorem rozwoju lokalnych odnawialnych źródeł energii – instalacja wodorowa”
Description: Zamówienie polega na zaprojektowaniu, zrealizowaniu dostawie, montażu i uruchomieniu demonstracyjnej instalacji wodorowej służącej do produkcja wodoru elektrolizerami zasilanymi z instalacji PV oraz jego magazynowanie, przy czym ilość zmagazynowanego wodoru powinna wystarczyć do wyprodukowania minimum 1,0 MWh energii elektrycznej. Zasilanie odbywać się będzie z istniejącej instalacji fotowoltaicznej, zlokalizowanej na terenie Stacji Uzdatniania Wody w Lubzinie należącej do Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Ropczycach. Szczegółowy zakres obowiązków do wykonania przez Wykonawcę opisany jest w Dokumentacji Technicznej Projektu (Opis Przedmiotu Zamówienia), który stanowi PFU – Budowa instalacji OZE na terenie Gminy Ropczyce - instalacja wodorowa (Załącznik nr 1.3 do SWZ) oraz w Projekcie Umowy (Załącznik nr 2.3 do SWZ), które są integralną częścią SWZ.
Main classification (cpv): 44611400 Storage tanks
Additional classification (cpv): 45310000 Electrical installation work, 71320000 Engineering design services, 24111600 Hydrogen, 44611000 Tanks, 42122180 Fuel pumps, 44611400 Storage tanks, 45231220 Construction work for gas pipelines, 45351000 Mechanical engineering installation works