2. Procedure
Procedure
Title: Kompleksowe utrzymanie terenu IPN
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest całoroczne kompleksowe utrzymanie terenu w obiektach Instytutu Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Warszawie przy ul. Janusza Kurtyki 1 i ul. Kłobuckiej 21. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2.1 i 2.2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Internal identifier: BAG-61/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
Additional classification (cpv): 90910000 Cleaning services, 90620000 Snow-clearing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Kompleksowe utrzymanie terenu IPN - przy ul. J. Kurtyki 1
Description: Część I - całoroczne kompleksowe utrzymanie terenów utwardzonych i pielęgnacja zieleni, utrzymanie parkingu podziemnego wraz z ciągiem komunikacyjnym do wysokości parteru oraz utrzymanie portalu wejściowego do budynku przy ul. J. Kurtyki 1 1. Przedmiotem zamówienia jest całoroczne kompleksowe utrzymanie terenu w obiektach Instytutu Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Warszawie przy ul. Janusza Kurtyki 1. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2.1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez wykonawcę lub podwykonawcę co najmniej jednej osoby, która będzie wykonywać czynności związane z realizacją niniejszego zamówienia tj. czynności polegające na wykonywaniu nadzoru nad pracą personelu Wykonawcy (koordynatora) - dla każdej części. 4. Zamawiający wymaga złożenia oferty po odbyciu przez Wykonawcę WIZJI LOKALNEJ miejsca realizacji przedmiotu zamówienia – dotyczy Części I i II.
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Kompleksowe utrzymanie terenu IPN - Przy ul. Kłobuckiej 21
Description: Część II - całoroczne kompleksowe utrzymanie terenów utwardzonych i pielęgnacja zieleni, utrzymanie wejścia do budynku B (portal wejściowy) łącznie ze schodami i podjazdem dla niepełnosprawnych oraz łącznika pomiędzy budynkami B i C w obiekcie przy ul. Kłobuckiej 21. 1. Przedmiotem zamówienia jest całoroczne kompleksowe utrzymanie terenu w obiektach Instytutu Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Warszawie przy ul. Kłobuckiej 21. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2.2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez wykonawcę lub podwykonawcę co najmniej jednej osoby, która będzie wykonywać czynności związane z realizacją niniejszego zamówienia tj. czynności polegające na wykonywaniu nadzoru nad pracą personelu Wykonawcy (koordynatora) - dla każdej części. 4. Zamawiający wymaga złożenia oferty po odbyciu przez Wykonawcę WIZJI LOKALNEJ miejsca realizacji przedmiotu zamówienia – dotyczy Części I i II.
Internal identifier: Część 2