635670-2026 - Competition
Belgium – Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products – Raamovereenkomst voor de levering, plaatsing en onderhoud van bedpanverbrijzelaars
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst voor de levering, plaatsing en onderhoud van bedpanverbrijzelaars
Description: Het Heilighartziekenhuis in Lier wenst zijn bedpanspoelers te vervangen. Deze opdracht betreft de levering, plaatsing, indienststelling en het onderhoud van bedpanverbrijzelaars. Een verpulveraar is een toestel voor menselijke, lichamelijke excreties die na opvang in pulpmaterialen via de rioleringsafvoer worden afgevoerd. Het pulpmateriaal kan samen met de inhoud in het toestel geplaatst worden en de inhoud wordt verpulverd tot kleine deeltjes. Het toestel is een hygiënisch alternatief voor een bedpanspoeler. De opdrachtnemer staat in voor een gebruiksklare oplevering van de bedpanverbrijzelaars, inclusief alle noodzakelijke aansluitingen, testen en instructie van de gebruikers. De leveringen zijn verspreid over de volledige contractduur en omvatten op dit moment in totaal 24 toestellen. Rekening houdend met de geplande aankoop van 4 bedpanverbrijzelaars per jaar, wordt het volledige vervangingstraject voorzien over een periode van 6 jaar. Dit aantal kan wijzigen gedurende de looptijd van de overeenkomst. Daarnaast omvat de opdracht het preventief onderhoud gedurende de looptijd van de overeenkomst, zodat een veilige, betrouwbare en continue werking van de toestellen wordt gewaarborgd. De opdracht omvat naast de bedpanverbrijzelaars en het onderhoud ervan ook de levering van pulpverbruiksgoederen. Deze verbruiksgoederen worden gedurende minstens 2 jaar bij de leverancier van de toestellen afgenomen. Indien tegen het einde van deze periode nog geen nieuwe opdracht voor de verbruiksgoederen werd gegund, kan deze afname tijdelijk worden verlengd om de continuïteit van de werking te garanderen. Wanneer de levering van de verbruiksgoederen via een afzonderlijke opdracht aan een andere opdrachtnemer wordt gegund, stopt de afname van de verbruiksgoederen binnen deze opdracht automatisch vanaf de startdatum van die nieuwe opdracht, zonder dat hiervoor enige vergoeding verschuldigd is.
Internal identifier: PPP0ZV-333/6151/2026-069
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026-069_1