635671-2025 - Competition
Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – Managed Services Provider: Dienstverlening op het gebied van Sourcing (Werving & Selectie) en Broker (Contractbeheer) activiteiten ten behoeve van inhuur van tijdelijke externe professionals
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Managed Services Provider: Dienstverlening op het gebied van Sourcing (Werving & Selectie) en Broker (Contractbeheer) activiteiten ten behoeve van inhuur van tijdelijke externe professionals
Description: SNBV beoogt met deze aanbesteding één Managed Service Provider (MSP) te selecteren die volledig verantwoordelijk is voor zowel MSP-dienstverlening, Sourcing (werving & selectie) alsmede Broker activiteiten (contractbeheer en leveranciersmanagement). Deze dienstverlening richt zich specifiek op de inhuur van tijdelijke externe professionals in de categorieën detachering en zelfstandigen (zzp). NB. De geschatte waarde exclusief BTW betreft de totale Managed Spend inclusief looncomponent. Zie ook paragraaf 1.7 in de Selectieleidraad.
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
Additional classification (cpv): 79600000 Recruitment services, 79610000 Placement services of personnel, 79621000 Supply services of office personnel
5. Lot
Lot: LOT-0000