635715-2026 - Competition
Slovakia – Construction work for buildings relating to railway transport – Stacionárny RTG inšpekčný skenovací systém na kontrolu nákladnej železničnej dopravy
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works - Services - Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Stacionárny RTG inšpekčný skenovací systém na kontrolu nákladnej železničnej dopravy
Description: Predmet zákazky zahŕňa dodávku a montáž skenovacieho systému na intenzívnu kontrolu tovaru, kontajnerov v železničnej doprave za použitia RTG lúčov za účelom prevencie nelegálnej prepravy tovaru a osôb v mieste dodania (HP Čierna nad Tisou), uvedenie inšpekčného skenovacieho systému do prevádzky, odborné prehliadky a odborné skúšky, zaškolenie, revízne správy, vykonanie skúšky dlhodobej stability, záručný servis v trvaní 10 rokov, periodické servisné prehliadky, neperiodické údržby inšpekčného skenovacieho systému. Súčasne je predmetom zákazky vypracovanie projektovej dokumentácie, zrealizovanie stavby pomocou stavebných a montážnych prác, vrátane súvisiacich dodávok potrebných technológií, tovarov a materiálov, ako aj poskytnutie súvisiacich služieb a zaškolenie operátorov na vykonávanie správnej obsluhy inšpekčného skenovacieho systému a vykonania činností v zmysle Zmluvy o dielo podľa zmluvných podmienok FIDIC Yellow book.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Services, Supplies
Main classification (cpv): 45213320 Construction work for buildings relating to railway transport
Additional classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies