See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup aparatury i sprzętu medycznego na potrzeby poradni specjalistycznych
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatury i sprzętu medycznego na potrzeby poradni specjalistycznych SP ZOZ w Łapach zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Zał. nr 8 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Zał. nr 7 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. Przedmiot zamówienia składa się z 4 pakietów: Pakiet nr 1 – Videocystoskop giętki z osprzętem i torem wizyjnym Pakiet nr 2 – Zestaw do wykonywania biopsji urologicznych Pakiet nr 3 – Zestaw narzędzi chirurgicznych Pakiet nr 4 – Tonometr
Internal identifier: Zakup aparatury i sprzętu medycznego na potrzeby poradni specjalistycznych, ZP/50/2026/PN
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1
Description: Pakiet nr 1 – Videocystoskop giętki z osprzętem i torem wizyjnym Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) dostawę przedmiotu zamówienia wraz z rozładunkiem, transportem wewnętrznym, instalacją i uruchomieniem (jeżeli dotyczy) w siedzibie Zamawiającego, b) dostarczenie wraz z przedmiotem zamówienia: paszportu technicznego (nie dotyczy pakietu nr 2 i 3) oraz instrukcji obsługi w języku polskim, niezbędnego wyposażenia wyspecyfikowanego w treści załączników opisujących szczegółowo przedmiot zamówienia, c) objęcie przedmiotu dostawy co najmniej 24 miesięczną gwarancją (licząc od dnia potwierdzonej protokołem instalacji, uruchomienia i przekazania urządzenia w terminie uwzględniającym godziny pracy Zamawiającego), d) zapewnienie reakcji serwisu w czasie nie dłuższym niż 24 od chwili zgłoszenia Zamawiającego (zgodnie z OPZ), e) wykonania (w cenie oferty) szkolenia personelu medycznego w zakresie obsługi zaoferowanego przedmiotu zamówienia zgodnie z Zał. nr 8 do SWZ - Opisem Przedmiotu Zamówienia (nie dotyczy pakietu nr 3).
Additional classification (cpv): 33125000 Urology, exploration devices
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2
Description: Pakiet nr 2 – Zestaw do wykonywania biopsji urologicznych Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) dostawę przedmiotu zamówienia wraz z rozładunkiem, transportem wewnętrznym, instalacją i uruchomieniem (jeżeli dotyczy) w siedzibie Zamawiającego, b) dostarczenie wraz z przedmiotem zamówienia: paszportu technicznego (nie dotyczy pakietu nr 2 i 3) oraz instrukcji obsługi w języku polskim, niezbędnego wyposażenia wyspecyfikowanego w treści załączników opisujących szczegółowo przedmiot zamówienia, c) objęcie przedmiotu dostawy co najmniej 24 miesięczną gwarancją (licząc od dnia potwierdzonej protokołem instalacji, uruchomienia i przekazania urządzenia w terminie uwzględniającym godziny pracy Zamawiającego), d) zapewnienie reakcji serwisu w czasie nie dłuższym niż 24 od chwili zgłoszenia Zamawiającego (zgodnie z OPZ), e) wykonania (w cenie oferty) szkolenia personelu medycznego w zakresie obsługi zaoferowanego przedmiotu zamówienia zgodnie z Zał. nr 8 do SWZ - Opisem Przedmiotu Zamówienia (nie dotyczy pakietu nr 3).
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3
Description: Pakiet nr 3 – Zestaw narzędzi chirurgicznych Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) dostawę przedmiotu zamówienia wraz z rozładunkiem, transportem wewnętrznym, instalacją i uruchomieniem (jeżeli dotyczy) w siedzibie Zamawiającego, b) dostarczenie wraz z przedmiotem zamówienia: paszportu technicznego (nie dotyczy pakietu nr 2 i 3) oraz instrukcji obsługi w języku polskim, niezbędnego wyposażenia wyspecyfikowanego w treści załączników opisujących szczegółowo przedmiot zamówienia, c) objęcie przedmiotu dostawy co najmniej 24 miesięczną gwarancją (licząc od dnia potwierdzonej protokołem instalacji, uruchomienia i przekazania urządzenia w terminie uwzględniającym godziny pracy Zamawiającego), d) zapewnienie reakcji serwisu w czasie nie dłuższym niż 24 od chwili zgłoszenia Zamawiającego (zgodnie z OPZ), e) wykonania (w cenie oferty) szkolenia personelu medycznego w zakresie obsługi zaoferowanego przedmiotu zamówienia zgodnie z Zał. nr 8 do SWZ - Opisem Przedmiotu Zamówienia (nie dotyczy pakietu nr 3).
Additional classification (cpv): 33169000 Surgical instruments
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet nr 4
Description: Pakiet nr 4 – Tonometr Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) dostawę przedmiotu zamówienia wraz z rozładunkiem, transportem wewnętrznym, instalacją i uruchomieniem (jeżeli dotyczy) w siedzibie Zamawiającego, b) dostarczenie wraz z przedmiotem zamówienia: paszportu technicznego (nie dotyczy pakietu nr 2 i 3) oraz instrukcji obsługi w języku polskim, niezbędnego wyposażenia wyspecyfikowanego w treści załączników opisujących szczegółowo przedmiot zamówienia, c) objęcie przedmiotu dostawy co najmniej 24 miesięczną gwarancją (licząc od dnia potwierdzonej protokołem instalacji, uruchomienia i przekazania urządzenia w terminie uwzględniającym godziny pracy Zamawiającego), d) zapewnienie reakcji serwisu w czasie nie dłuższym niż 24 od chwili zgłoszenia Zamawiającego (zgodnie z OPZ), e) wykonania (w cenie oferty) szkolenia personelu medycznego w zakresie obsługi zaoferowanego przedmiotu zamówienia zgodnie z Zał. nr 8 do SWZ - Opisem Przedmiotu Zamówienia (nie dotyczy pakietu nr 3).
Additional classification (cpv): 33122000 Ophthalmology equipment