635770-2026 - Competition
Czechia – Architectural, construction, engineering and inspection services – "Praha - MO Valy, budova III - rekonstrukce“, „Praha - MO Valy, budova IV - rekonstrukce“, „Praha - MO Valy, budova V - rekonstrukce“ a „Praha - MO Valy, místnost dispečera na budově 25“ (PD)
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title"Praha - MO Valy, budova III - rekonstrukce“, „Praha - MO Valy, budova IV - rekonstrukce“, „Praha - MO Valy, budova V - rekonstrukce“ a „Praha - MO Valy, místnost dispečera na budově 25“ (PD)
DescriptionPředmětem VZ je zpracování dokumentace pro povolení záměru stavby a pro provádění stavby, zpracování soupisu všech prací, dodávek a služeb včetně výkazu výměr, zajištění osoby koordinátora BOZP na staveništi, zajištění dozoru projektanta a zajištění řádného výkonu činnosti technického dozoru stavebníka, a to za účelem zajištění vhodných podmínek pro výkon činností uživatele ve výše uvedených budovách ve vojenském areálu Praha - MO Valy. Předmět plnění VZ je spojen s ochranou utajovaných informací stupně utajení „VYHRAZENÉ“ podle zákona č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací o bezpečnostní způsobilosti, ve znění pozdějších předpisů.
Type of procedureRestricted
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier40406/2026-1322