See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Przetarg nieograniczony na dostawę i odkup energii elektrycznej - Grupa Zakupowa nr 175/2026 Voltra
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i odkup energii elektrycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami, standardami jakościowymi ustawy PE oraz przepisami wykonawczymi, w szczególności Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego dla podmiotowych punktów poboru biorących udział w postępowaniu, których wykaz znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Internal identifier: VOL/EE/175/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
Additional classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa i odkup energii elektrycznej dla podmiotów wskazanych w SWZ na lata 2027-2029 (Taryfa Cxx, Oxx - [Oświetlenie Uliczne], Cxx, Gxx, R i Bxx)
Internal identifier: VOL/EE/175/2026-1
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa i odkup energii elektrycznej dla podmiotów wskazanych w SWZ na rok 2030 (Taryfa Cxx, Oxx - [Oświetlenie Uliczne], Cxx, Gxx, R i Bxx)
Internal identifier: VOL/EE/175/2026-2