2. Procedure
Procedure
Title: Nieuwbouw basisschool De Rietvink Zaandam
Description: Nieuwbouw van een schoolgebouw met sportzalen. Circa 4.159 m2 BVO verdeeld over 3 bouwlagen + speelplein.
Internal identifier: 26-9867-B
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Nieuwbouw basisschool De Rietvink
Description: Het realiseren van een nieuwbouw basisschool conform vraagspecificatie (bestekstukken). Een schoolgebouw van circa 4.159 m2 BVO verdeeld over 3 bouwlagen met speelplein en een dubbele sportzaal.
Internal identifier: 1