635833-2026 - Competition
Netherlands – Maintenance services of public-lighting installations and traffic lights – Realisatie en onderhoud (i)VRI's in de Provincie Utrecht 2027 – 2029
Contract or concession notice – standard regime
Services - Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Realisatie en onderhoud (i)VRI's in de Provincie Utrecht 2027 – 2029
Description: Provincie Utrecht heeft de ambitie om het VRI-areaal veilig, duurzaam, toekomstbestendig en functioneel te houden om de verkeersveiligheid en doorstroming te waarborgen. Hiervoor is Provincie Utrecht voornemens een aanbesteding in twee percelen op de markt te zetten om te komen tot een of twee marktpartijen waarmee een overeenkomst wordt gesloten om de VRI’s te vervangen. De hoeveelheden zijn per perceel opgenomen in respectievelijk Bijlage 1b Bestek VRI 2027 – 2031 perceel 1 Levering VRI-automaten (TLC) en Bijlage 1c Bestek VRI 2027 – 2031 perceel 2.
Internal identifier: 30749
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Deze keuze is hoofdzakelijk gebaseerd op:  omvang van de opdracht  transactiekosten voor de Aanbestedende dienst en de Inschrijvers  aantal potentiële Inschrijvers  complexiteit van de opdracht  type van de opdracht en het karakter van de markt>
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50232000 Maintenance services of public-lighting installations and traffic lights
Additional classification (cpv): 34996100 Traffic lights, 50232200 Traffic-signal maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1 Levering VRI-automaten (TLC's)
Description: Het leveren van VRI-automaten (TLC's) De hoeveelheden zijn opgenomen in Bijlage 1b Bestek VRI 2027 – 2031 perceel 1 Levering VRI-automaten (TLC)
Internal identifier: 1
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34996100 Traffic lights
Options:
Description of the options: Er is sprake van een raamovereenkomst voor leveringen en/ of diensten met een initiële looptijd van 36 maanden. Na het verstrijken van deze periode heeft de Aanbestedende dienst de mogelijkheid de Opdracht 2 maal tegen dezelfde voorwaarden te verlengen voor een periode van telkens 12 maanden.
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2 Installatie leveringen en werkzaamheden VRI's, incl. plaatsen TLC's perceel 1
Description: Installatie leveringen en werkzaamheden VRI's, incl. plaatsen TLC's perceel 1. De hoeveelheden zijn opgenomen in Bijlage 1c Bestek VRI 2027 – 2031 perceel 2 Installatie leveringen en werkzaamheden VRI's, incl. plaatsen TLC's perceel 1
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 50232200 Traffic-signal maintenance services
Additional classification (cpv): 50232000 Maintenance services of public-lighting installations and traffic lights