635859-2026 - Competition
Romania – Car repair services – Servicii de revizii si reparatii autovehicule
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Servicii de revizii si reparatii autovehicule
Description: Servicii de revizii si reparatii autoturisme, conform cerințelor caietului de sarcini. Nota: Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor-18. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet solicitarilor de clarificari sau informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor. Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari/ informatii suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit.
Internal identifier: 7481 din 09.09.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50112100 Car repair services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dacia Logan si Dacia Duster
Description: Servicii de revizii si reparatii pentru autoturismele si autoutilitarele Dacia Logan si Duster, conform caietului de sarcini
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 50112000 Repair and maintenance services of cars
Lot: LOT-0002
Title: Toyota Hillux si Toyota Land Cruiser
Description: Servicii de revizii si reparatii pentru autoturismele si autoutilitarele Toyota Hillux si Land Cruiser, conform caietului de sarcini
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Ford Ecosport, Ford Mondeo si Ford Ranger
Description: Servicii de revizii si reparatii pentru autoturismele Ford Ecosport, Ford Mondeo si autoutilitarele Ford Ranger, conform caietului de sarcini
Internal identifier: 3