2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Łabowa
Description: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Łabowa. W ramach realizacji zamówienia wykonane zostanie: 1) odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz z domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe jedynie przez część roku z terenu 13 sołectw w Gminie Łabowa; 2) wywóz osadów ściekowych, skratek i piasku z piaskownika z oczyszczalni ścieków; 3) udrażnianie sieci kanalizacyjnej, czyszczenie przepompowni.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90511000 Refuse collection services
Additional classification (cpv): 90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services, 90410000 Sewage removal services, 90500000 Refuse and waste related services, 90513100 Household-refuse disposal services, 90514000 Refuse recycling services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych niesegregowanych
Description: 1. Zakres usługi obejmuje: 1) odbiór i zagospodarowanie odpadów niesegregowanych (zmieszanych) od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz z domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe jedynie przez część roku, gromadzonych w pojemnikach wrzutowych o pojemności 120 l, które są własnością gminy i przekazane zostały w użyczenie mieszkańcom, lub które są własnością mieszkańców; 2) odbiór i zagospodarowanie odpadów od Urzędu Gminy gromadzonych w kontenerze o poj. 1,1m3, który jest własnością Urzędu, 3) z miejsc publicznych gromadzonych w workach 2. Planowana ilość odpadów niesegregowanych do odbioru : 1) od właścicieli nieruchomości - 470 Mg 2) od Urzędu Gminy - 3 Mg, 3) z miejsc publicznych – 10 Mg Szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia - Opis przedmiotu zamówienia.
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90513100 Household-refuse disposal services, 90514000 Refuse recycling services
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje wznowień i opcji.
Lot: LOT-0002
Title: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych segregowanych
Description: 1. Zakres usługi obejmuje: 1) odbiór i zagospodarowanie odpadów segregowanych tj. papier, szkło, plastik, wielomateriałowe, metal, bioodpady gromadzonych przez mieszkańców w workach odpadowych o pojemności 110 l; 2) odbiór odpadów z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) – wielkogabarytowych, niebezpiecznych, problematycznych, segregowanych; 3) odbiór odpadów segregowanych od Urzędu Gminy; 4) odbiór odpadów wielkogabarytowych od mieszkańców z posesji; 5) wyposażenie zamieszkałych nieruchomości, Urzędu Gminy, w worki dostosowane do selektywnej zbiórki odpadów. Szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia - Opis przedmiotu zamówienia. 2. Planowane ilości odpadów segregowanych do odbioru: 1) od właścicieli nieruchomości − segregowane- 470 Mg − bioodpady – 17 Mg 2) z punktu selektywnej zbiórki odpadów - 332 Mg w tym: − odpady wielkogabarytowe (200307) – 80 Mg − odpady budowlane i poremontowe (170101;170107) – 140 Mg − przeterminowane leki i odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałe w gospodarstwach domowych (200131*;200132) – 3 Mg − odpady z tekstyliów i odzieży (200110;200111) -32 Mg, − zużyte opony (160103) – 35 Mg, − odpady niebezpieczne (200113*;200114*;200126*;200127*, 200128, 200180, 200119) – 12 Mg − papier (20 01 01) - 5 Mg − metal (20 01 40) – 2 Mg − tworzywa sztuczne (20 01 39) – 14 Mg − szkło (20 01 02) – 7 Mg − opakowania wielomateriałowe (15 01 05) - 2 Mg 3) wielkogabarytowe od mieszkańców z posesji – 100 Mg 4) od Urzędu Gminy – 10 Mg 5) z miejsc publicznych - 4 Mg. 3. Odbiór odpadów segregowanych w workach będzie następował regularnie – raz w miesiącu.
Lot: LOT-0003
Title: Odbiór transport i zagospodarowanie nieczystości z oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Łabowa
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie poprzez odzysk lub unieszkodliwianie skratek, zawartości piaskowników, tłuszczy, osadu ściekowego oraz ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych z oczyszczalni ścieków w miejscowościach Maciejowa i Kamianna w Gminie Łabowa w roku 2027. 4. W ramach usługi do wywozu planuje się: 1) 60 m3 osadu ściekowego z oczyszczalni ścieków w Kamiannej; 2) 70 t ustabilizowanego osadu komunalnego z oczyszczalni ścieków w Maciejowej; 3) 8 t skratek z oczyszczalni ścieków w Maciejowej; 4) 1 t skratek z oczyszczalni ścieków w Kamiannej; 5) 1 t piasku z piaskownika z oczyszczalni ścieków w Kamiannej; 6) 2 t piasku z piaskownika z oczyszczalni ścieków w Maciejowej. 7) 2 m³ tłuszcze i mieszaniny olejów jadalnych z separacji z oczyszczalni ścieków w Maciejowej. Szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia - Opis przedmiotu zamówienia.
Additional classification (cpv): 90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services, 90410000 Sewage removal services
Lot: LOT-0004
Title: Udrażnianie sieci kanalizacji sanitarnej oraz czyszczenia przepompowni na gminnej sieci kanalizacyjnej
Description: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi udrażniania sieci kanalizacji sanitarnej oraz czyszczenia 30 przepompowni kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Łabowa w roku 2027. 2. W ramach usługi planuje się: a) Udrażnianie sieci kanalizacyjnej – 60 godz. – na terenie Gminy Łabowa b) Udrażnianie przepompowni – 130 szt. – dotyczy prac wykonywanych na 30 przepompowniach będących własnością Gminy Łabowa. Szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do Specyfikacji warunków zamówienia - Opis przedmiotu zamówienia.