2. Procedure
Procedure
Title: Wykonanie prac związanych z pielęgnacją, utrzymaniem i zakładaniem zieleni na terenach będących w administrowaniu przez Gminę Piaseczno.
Description: Przedmiot zamówienia : Wykonanie prac związanych z pielęgnacją, utrzymaniem i zakładaniem zieleni na terenach będących w administrowaniu przez Gminę Piaseczno. Przedmiot Zamówienia składa się z 3 części i obejmuje: 1) Wykonanie prac związanych z pielęgnacją zieleni niskiej na terenach zieleni, położonych wzdłuż dróg gminnych będących w administrowaniu przez Gminę Piaseczno (część 1). 2) Wykonanie prac związanych z pielęgnacją, wycinką i sadzeniem drzew na terenach będących w administrowaniu przez Gminę Piaseczno. (część 2). 3) Wykonanie prac związanych z utrzymaniem oraz pielęgnacją i zakładaniem zieleni na terenach parków, skwerów i zieleńców będących w administrowaniu przez Gminę Piaseczno . (część 3).
Internal identifier: Spr. 79/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90600000 Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services
Additional classification (cpv): 50760000 Repair and maintenance of public conveniences, 77000000 Agricultural, forestry, horticultural, aquacultural and apicultural services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1. Wykonanie prac związanych z pielęgnacją zieleni niskiej na terenach zieleni, położonych wzdłuż dróg gminnych będących w administrowaniu przez Gminę Piaseczno.
Description: Zakres prac związanych z pielęgnacją zieleni niskiej na terenach zieleni położonych wzdłuż dróg gminnych będących w administrowaniu przez Gminę Piaseczno (część 1), w szacowanym terminie od dnia podpisania umowy do dnia 31 grudnia 2027 r., obejmuje m.in: • koszenie trawników; • grabienie liści; • renowację i zakładanie trawników; • sadzenie krzewów liściastych, iglastych, róż, traw, krzewów żywopłotowych, roślin okrywowych i pnączy, sadzenie bylin, • pielenie • cięcia pielęgnacyjne i formujące krzewy oraz żywopłotów, • wycinka krzewów, • mulczowanie korą, • podlewanie, • obsadzenie kwietników i donic z wykorzystaniem roślin sezonowych, w tym donice na latarniach; • pielęgnację obsadzenia z wykorzystaniem roślin sezonowych (podlewanie, nawożenie, odchwaszczanie, oczyszczanie z przekwitłych kwiatostanów, przycinanie- w zależności od potrzeb); • sadzenie roślin cebulowych, • usunięcie roślin po zakończeniu obsadzenia z roślin sezonowych, • założenie i pielęgnacja łąki kwietnej, • utrzymanie Miejsc Pamięci Narodowej na terenie Gminy Piaseczno, • prace porządkowe , tj. zbieranie zanieczyszczeń z trawników i skupin krzewów; • montaż i naprawa metalowych wygrodzeń; • wygrodzenie skupin krzewów siatką metalową, • malowanie ławek
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Część 2. Wykonanie prac związanych z pielęgnacją, wycinką i sadzeniem drzew na terenach będących w administrowaniu przez Gminę Piaseczno.
Description: Zakres prac związanych z pielęgnacją, wycinką i sadzeniem drzew na terenach będących w administrowaniu przez Gminę Piaseczno (część 2), w szacowanym terminie od 01.01.2027r. do dnia 31 grudnia 2027 r., obejmuje m.in: • cięcia pielęgnacyjne drzew. • cięcia techniczne, • cięcia korygujące i formujące korony młodych drzew, • usuwanie odrostów przy drzewach, • wycinka drzew, • wywóz gałęzi i drewna, • usuwanie karp: frezowanie karp, ręczne usunięcie karpy, • zakładanie wiązań elastycznych, • sadzenie drzew, • wykonanie mis drzew, • mulczowanie mis drzew 5 cm warstwą kory, • podlewanie drzew; • naprawa konstrukcji drewnianej (opalikowania) młodych drzew • montaż pułapek feromonowych
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Część 3. Wykonanie prac związanych z utrzymaniem oraz pielęgnacją i zakładaniem zieleni na terenach parków, skwerów i zieleńców będących w administrowaniu przez Gminę Piaseczno.
Description: Zakres prac związanych z utrzymaniem oraz pielęgnacją i zakładaniem zieleni na terenach parków, skwerów i zieleńców będących w administrowaniu przez Gminę Piaseczno (część 3), w szacowanym terminie od 01.01.2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r., obejmuje m.in: • Prace porządkowe • Prace ogrodnicze; • Prace przy drzewach • Prace remontowe
Internal identifier: Część 3