2. Procedure
Procedure
Title: Reagenční sady pro sekvenaci lidských genomů metodou nanoporového sekvenování dlouhých čtení
Description: Předmětem veřejné zakázky je dodávka reagenčních sad pro sekvenaci lidských genomů metodou nanoporového sekvenování dlouhých čtení kompatibilních s přístroji PromethION P24, PromethION P2 a PromethION P2 Solo, které má zadavatel k dispozici.
Internal identifier: Spisová značka: MU-ZAK/291500/2026/3358912/CEITEC-CŘS
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 33696300 Chemical reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001