636057-2021 - ResultRomania-București: Advisory and consultative engineering services
Contract award notice
Services
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
Servicii de inginerie pentru elaboarea si actualizarea unor documentatii necesare Proiectului Unitatilor 3 si 4 CNE Cernavoda
Reference number: 1-NFIPSI-2021
II.1.2.
Main CPV code
71318000 Advisory and consultative engineering services
II.1.4.
Short description
Prestatorul va presta urmatoarele servicii necesare repornirii Proiectului Unitatilor 3 si 4 CNE Cernavoda:
Servicii de inginerie pentru elaborarea si actualizarea unor documentatii necesare Proiectului Unitatilor 3 si 4 CNE Cernavoda, prin incheierea unui contract de servicii cu o durata de 18 luni.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
Conform Anexa 1 la documentul descriptiv.