2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Gnojnik
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu Gminy Gnojnik. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i jego realizacji zawiera załącznik nr 11 do SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetarg nieograniczony. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, dokona w pierwszej kolejności badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90513100 Household-refuse disposal services, 90512000 Refuse transport services, 90533000 Waste-tip management services, 90511000 Refuse collection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: RIiD.271.16.2026