636156-2026 - Competition
Finland – Library furniture – Varastotilojen kalustaminen siirtohyllyillä ja muilla kalusteilla
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Varastotilojen kalustaminen siirtohyllyillä ja muilla kalusteilla
Description: Varastotilojen kalustaminen siirtohyllyillä ja muilla kalusteilla kulttuuriperintöaineiston (arkistoaineisto, kirjat, kuvat, kartat, taulut) säilyttämistä varten olosuhdevalvotuissa tiloissa (yhteensä noin 578 m²)
Internal identifier: 625441
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39155000 Library furniture
Additional classification (cpv): 39131100 Archive shelving
5. Lot
Lot: LOT-0000