2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa urządzeń systemu audio video – na potrzeby Sali spotkań zespołów ds. przygotowania i realizacji projektów: „Zwiększenie skuteczności prowadzenia długotrwałych akcji ratowniczych – etap II” oraz „Usprawnienie systemu ratownictwa na drogach – etap VI” oraz Stanowiska Kierowania Komendanta Głównego
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa (Zadanie 1 i Zadanie 2), montaż, konfiguracja, uruchomienie oraz integracja (Zadanie 3) kompletnego systemu audio-wideo wraz z systemem sterowania, przeznaczonego do obsługi sali konferencyjnej i centrum prezentacyjnego Zamawiającego. Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia pełnej kompatybilności dostarczonych urządzeń, wykonania niezbędnego okablowania, konfiguracji systemów oraz przeprowadzenia testów odbiorowych oraz przeprowadzenia szkolenia z obsługi.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 32320000 Television and audio-visual equipment
Additional classification (cpv): 32321200 Audio-visual equipment, 30231300 Display screens, 51310000 Installation services of radio, television, sound and video equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Zadanie 1 – dostawa urządzeń niezbędnych do budowy i uruchomienia systemu audio-video; termin realizacji: 30 dni od podpisania umowy, nie później niż do dnia 7.12.2026 r. Zadanie 2 – dostawa ściany wizyjnej LED o wymiarach około 9,6 m × 2,7 m wraz z konstrukcją montażową (stelażem); termin realizacji: 30 dni od podpisania umowy, nie później niż do dnia 7.12.2026 r. Zadanie 3 - Montaż urządzeń dostarczonych w ramach Zadania 1 i Zadania 2, wykonanie niezbędnych prac instalacyjnych, integracja systemów audio-video, konfiguracja urządzeń, przeprowadzenie testów funkcjonalnych, uruchomienie kompletnego rozwiązania.termin realizacji: 3 do dnia 31.03.2027 r. W ogłoszeniu podano datę początkową szacowanego okresu obowiązywania, orientacyjnie, data uzależniona jest od daty zawarcia umowy.
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 Ustawy.