636168-2026 - Competition
Poland – Advertising and marketing services – Planowanie i zakup powierzchni na nośnikach typu „Backlight” usytuowanych na terenie miasta Warszawy
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Planowanie i zakup powierzchni na nośnikach typu „Backlight” usytuowanych na terenie miasta Warszawy
Description: Przedmiotem zamówienia jest planowanie i zakup powierzchni na nośnikach typu „Backlight” usytuowanych na terenie miasta Warszawy. Przedmiot zamówienia w zakresie szczegółowym określony został we wzorze umowy z załącznikami, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Internal identifier: ZP/ABN/271/III-153/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79340000 Advertising and marketing services
Additional classification (cpv): 79340000 Advertising and marketing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: NIE DOTYCZY