636219-2026 - Competition
Hungary – Medical equipments – (PTS-501) orvosi berendezések beszerzése
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: (PTS-501) orvosi berendezések beszerzése
Description: adásvételi szerződés, amelynek tárgya az 1. rész esetében fogászati kezelőegységek beszerzése 2 db fogászati kezelőegység Főbb jellemzői, funkciói: - alsótömlős kivitel - székre szerelt kezelőpult - ülve/fekve kezelésre egyaránt alkalmas - jobb kezes változatban a 2. rész esetében kolposzkóp beszerzése 1 db kolposzkóp Főbb jellemzői, funkciói: - felszerelhető lézeres mikromanipulátorral (AK tulajdonában lévő lézer típusa: „Smaxel” 40W CO2 lézer) - fej-forgathatósága: min. +/-125° - látott terület: min. 70-14 mm között - fényerő min. 50.000 lux a 3. rész esetében kolposzkópok beszerzése 2 db kolposzkóp Főbb jellemzői, funkciói: - fej-forgathatósága: min. 310° - látott terület: min. 55-16 mm között - fényerő min. 50.000 lux fényerőszabályzóval AT kizárólag új, korábban használatba nem vett készüléket ajánlhat meg. A nyertes AT feladatát képezi a készülék telepítése, üzembe helyezése, használatának betanítása a felhasználók részére, garanciális ideje alatti kötelező karbantartások elvégzése. A szállítandó eszközökkel kapcsolatos részletes követelményeket a mellékelt dokumentumok tartalmazzák. AK az eljárást a Kbt. 53. § (5) bekezdése szerinti feltételes közbeszerzési eljárásként folytatja le. Az eljárás dokumentumainak OKFŐ általi ellenőrzése az eljárás megindításának időpontjában folyamatban van. Amennyiben az ajánlattételi határidő lejártát követően küld az OKFŐ nem támogató állásfoglalást AK részére, AK fenntartja a jogot, hogy az eljárást ennek alapján eredménytelenné nyilvánítsa. AK jogosult a szerződéstől elállni vagy a szerződést felmondani, amennyiben a szerződéskötést követően küld az OKFŐ nem támogató állásfoglalást AK részére.
Internal identifier: EKR001731992026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: (1) fogászati kezelőegységek beszerzése
Description: adásvételi szerződés, amelynek tárgya fogászati kezelőegységek beszerzése 2 db fogászati kezelőegység Főbb jellemzői, funkciói: - alsótömlős kivitel - székre szerelt kezelőpult - ülve/fekve kezelésre egyaránt alkalmas - jobb kezes változatban AT kizárólag új, korábban használatba nem vett készüléket ajánlhat meg. A nyertes AT feladatát képezi a készülék telepítése, üzembe helyezése, használatának betanítása a felhasználók részére, garanciális ideje alatti kötelező karbantartások elvégzése. A szállítandó eszközökkel kapcsolatos részletes követelményeket a mellékelt dokumentumok tartalmazzák.
Internal identifier: EKR001731992026/1
Main classification (cpv): 33192410 Dental chairs
Quantity: 2 pieces
Lot: LOT-0002
Title: (2) kolposzkóp beszerzése
Description: adásvételi szerződés, amelynek tárgya kolposzkóp beszerzése 1 db kolposzkóp Főbb jellemzői, funkciói: - felszerelhető lézeres mikromanipulátorral (AK tulajdonában lévő lézer típusa: „Smaxel” 40W CO2 lézer) - fej-forgathatósága: min. +/-125° - látott terület: min. 70-14 mm között - fényerő min. 50.000 lux AT kizárólag új, korábban használatba nem vett készüléket ajánlhat meg. A nyertes AT feladatát képezi a készülék telepítése, üzembe helyezése, használatának betanítása a felhasználók részére, garanciális ideje alatti kötelező karbantartások elvégzése. A szállítandó eszközökkel kapcsolatos részletes követelményeket a mellékelt dokumentumok tartalmazzák.
Internal identifier: EKR001731992026/2
Quantity: 1 piece
Lot: LOT-0003
Title: (3) kolposzkópok beszerzése
Description: adásvételi szerződés, amelynek tárgya kolposzkópok beszerzése 2 db kolposzkóp Főbb jellemzői, funkciói: - fej-forgathatósága: min. 310° - látott terület: min. 55-16 mm között - fényerő min. 50.000 lux fényerőszabályzóval AT kizárólag új, korábban használatba nem vett készüléket ajánlhat meg. A nyertes AT feladatát képezi a készülék telepítése, üzembe helyezése, használatának betanítása a felhasználók részére, garanciális ideje alatti kötelező karbantartások elvégzése. A szállítandó eszközökkel kapcsolatos részletes követelményeket a mellékelt dokumentumok tartalmazzák.
Internal identifier: EKR001731992026/3