636235-2026 - Result
Poland – Protective and safety clothing – Wyposażenie ratowników w odzież ochronną dla SGRW PSP w częściach A, B i C
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Wyposażenie ratowników w odzież ochronną dla SGRW PSP w częściach A, B i C
Description: Wyposażenie ratowników w odzież ochronną dla SGRW PSP” w częściach: Część A - dostawa 750 sztuk odzieży ochronnej dla ratowników wysokościowych SGRW – kombinezony; Część B – dostawa 750 kompletów odzieży ochronnej dla ratowników wysokościowych SGRW – ubrania koszarowe; Część C – dostawa 750 kompletów odzieży ochronnej dla ratowników wysokościowych SGRW – ubrania membranowe.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35113400 Protective and safety clothing
Additional classification (cpv): 18410000 Special clothing, 18130000 Special workwear, 35811100 Fire-brigade uniforms, 35810000 Individual equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część A - dostawa 750 sztuk odzieży ochronnej dla ratowników wysokościowych SGRW – kombinezony
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kombinezonów dla Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wysokościowego Państwowej Straży Pożarnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Opisie Przedmiotu Zamówienia - w załączniku 1A do Specyfikacji warunków zamówienia.
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje wznowień i opcji.
Lot: LOT-0002
Title: Część B - dostawa 750 kompletów odzieży ochronnej dla ratowników wysokościowych SGRW – ubrania koszarowe
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kompletów ubrań koszarowych dla Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wysokościowego Państwowej Straży Pożarnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Opisie Przedmiotu Zamówienia - w załączniku 1B do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Lot: LOT-0003
Title: Część C – dostawa 750 kompletów odzieży ochronnej dla ratowników wysokościowych SGRW – ubrania membranowe.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kompletów ubrań membranowych dla Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wysokościowego Państwowej Straży Pożarnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Opisie Przedmiotu Zamówienia - w załączniku 1C do Specyfikacji warunków zamówienia.