2. Procedure
Procedure
Title: NGS bibliotēku sagatavošanas reaģenti, savietojami ar Illumina sekvencēšanas platformām
Description: NGS bibliotēku sagatavošanas reaģenti, savietojami ar Illumina sekvencēšanas platformām
Internal identifier: RSU 2026/174/AK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
Additional classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents, 33696300 Chemical reagents, 24900000 Fine and various chemical products, 72300000 Data services, 72310000 Data-processing services, 72317000 Data storage services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Options:
Description of the options: Pircējs Vienošanās ietvaros un tās darbības laikā var iegādāties papildus līdzvērtīgas Preces, kas nav norādītas Vienošanās 1.pielikumā, ar nosacījumu, ka šādi iegādājamo Preču vērtība nepārsniedz 10% (desmit procenti) no Vienošanās 2.1. punktā noteiktās kopējās Līgumcenas – 1 500 000,00 EUR (viens miljons pieci simti tūkstoši euro un 00 centi) bez PVN. Attiecīgi Papildus preču kopējā vērtība iespējama līdz 150000,00 EUR (viens simts piecdesmit tūkstoši euro un 00 centi) bez PVN.