636334-2026 - Competition
Poland – Refuse and waste related services – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Kłodzko w 2027 r.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Kłodzko w 2027 r.
Description: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz niezamieszkałych położonych na terenie Gminy Kłodzko w 2027 r.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
Lot: LOT-0001