636339-2026 - Competition
Bulgaria – Medical equipments – Доставка, монтаж, пускане в експлоатация и гаранционна поддръжка на дигитална мамографска система по проект BG16FFPR003-2.006-0023-C01„Единно здраве за Северозападен регион“, финансиран от Европейския съюз по Програма „Развитие на регионите“ 2021–2027 за нуждите на „Многопрофилна болница за активно лечение“ ЕООД - Троян
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Доставка, монтаж, пускане в експлоатация и гаранционна поддръжка на дигитална мамографска система по проект BG16FFPR003-2.006-0023-C01„Единно здраве за Северозападен регион“, финансиран от Европейския съюз по Програма „Развитие на регионите“ 2021–2027 за нуждите на „Многопрофилна болница за активно лечение“ ЕООД - Троян
Description: Предметът на обществената поръчка включва доставка, монтаж, пускане в експлоатация и гаранционна поддръжка на медицинска апаратура един брой дигитална мамографска система, съгласно техническата спецификация и условията на документацията за участие. Дейностите се изпълняват по проект BG16FFPR003-2.006-0023-C01 „Единно здраве за Северозападен регион“, финансиран от Европейския съюз по Програма „Развитие на регионите“ 2021–2027 за нуждите на „Многопрофилна болница за активно лечение“ ЕООД – Троян (МБАЛ ЕООД – Троян). Медицинката апаратура следва да е нова, неупотребявана и снабдена с всички документи за експлоатация. Доставката, монтажът и пускането в експлоатация на апаратурата се извършва на определеното за това място от Възложителя, на територията на сградата на МБАЛ ТРОЯН ЕООД. Изпълнителят извършва и обучение на персонала на Възложителя, за работа с апаратурата. Всички разходи за доставка на медицинската апаратура до Възложителя, монтаж, пускане в експлоатация, обучение за работа, гаранционна поддръжка, която включва и вложените резервни части в гаранционния срок и профилактика, както и други дейности, свързани с изпълнение предмета на настоящата обществена поръчка, са за сметка на Изпълнителя. Изпълнителят осигурява гаранционен срок на доставената апаратура, не по-малък от този, посочен Техническата спецификация от документацията. Цената включва всички разходи по изпълнение на пълния обем на поръчката, в това число изготвяне на всички необходими документи (проекти, измервателни протоколи и др.) за лицензиране на апаратурата. Гаранционният срок започва да тече след пускане в действие на доставената апаратура. Пълната информация относно техническите изисквания към изпълнението на обществената поръчка е описана и регламентирана в Техническата спецификация, неразделна част от документацията за участие.
Internal identifier: 601965
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Доставка, монтаж, пускане в експлоатация и гаранционна поддръжка на дигитална мамографска система по проект BG16FFPR003-2.006-0023-С01 „Единно здраве за Северозападен регион“, финансиран от Европейския съюз по Програма „Развитие на регионите“ 2021–2027 за нуждите на „Многопрофилна болница за активно лечение“ ЕООД - Троян
Description: В предметът на обществената поръчка се включва доставка, монтаж на нова дигитална мамографска система, предварително изпитване на апаратурата по норми на производителя, въвеждане в експлоатация, обучение на персонала на място и гаранционно обслужване на дигитална мамографска система, наричана „медицинска апаратура/апаратурата“, с подробно описани минимални технически и функционални характеристики в приложената техническа спецификация, неразделна част от документацията за участие в поръчката. Апаратурата да отговаря на минималните технически и функционални характеристики, посочени в техническата спецификация. Апаратурата трябва да бъде фабрично нова, неупотребявана, да не е ползвана като демонстрационна, да не е рециклирана, в пълна техническа изправност. Пълната информация относно техническите изисквания към изпълнението на обществената поръчка е описана и регламентирана в Техническата спецификация, неразделна част от документацията за участие.