636390-2026 - Competition
Greece – Gamma cameras – Υποέργο 1 «Προμήθεια ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για τη νέα Ογκολογική Κλινική του Γ.Ν. Λαμίας» της Πράξης «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΟΓΚΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΛΑΜΙΑΣ»
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Υποέργο 1 «Προμήθεια ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για τη νέα Ογκολογική Κλινική του Γ.Ν. Λαμίας» της Πράξης «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΟΓΚΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΛΑΜΙΑΣ»
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η υλοποίηση του Υποέργου 1 «Προμήθεια ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για τη νέα Ογκολογική Κλινική του Γ.Ν. Λαμίας» στο πλαίσιο της Πράξης «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΟΓΚΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΛΑΜΙΑΣ» με κωδικό ΟΠΣ 6050982 στο Πρόγραμμα «Στερεά Ελλάδα» 2021-2027, συνολικού προϋπολογισμού 976.800,00 € συμπ. ΦΠΑ, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας - τιμής.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33111620 Gamma cameras
Additional classification (cpv): 42997300 Industrial robots
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: γ’ – CAMERA / SPECT CT
Description: γ’ – CAMERA / SPECT CT, η οποία αποτελείται από: Σύστημα SPECT/CT, Ομοιώματα για τον έλεγχο ποιότητας του συστήματος, Σταθμός με πρόγραμμα δοσιμετρίας, Πλήρες τριφασικό σύστημα αδιάλειπτης παροχής ισχύος (UPS).
Internal identifier: Τμήμα 1
Quantity: 1 piece
Lot: LOT-0002
Title: ΡΟΜΠΟΤΙΚΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΔΙΑΛΥΣΗΣ & ΑΝΑΣΥΣΤΑΣΗΣ ΚΥΤΤΑΡΟΣΤΑΤΙΚΩΝ ΦΑΡΜΑΚΩΝ
Description: ΡΟΜΠΟΤΙΚΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΔΙΑΛΥΣΗΣ & ΑΝΑΣΥΣΤΑΣΗΣ ΚΥΤΤΑΡΟΣΤΑΤΙΚΩΝ ΦΑΡΜΑΚΩΝ
Internal identifier: Τμήμα 2
Main classification (cpv): 42997300 Industrial robots