636402-2026 - Competition
Poland – Street-cleaning and sweeping services – Usługi w zakresie utrzymania czystości w mieście Wisła w okresie od 1 stycznia 2027r. do 31 grudnia 2027 roku
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Usługi w zakresie utrzymania czystości w mieście Wisła w okresie od 1 stycznia 2027r. do 31 grudnia 2027 roku
Description: Sprzątanie przystanków autobusowych, w tym: zamiatanie, wywóz śmieci oraz zbieranie śmieci z terenów przyległych do przystanku w obrębie do 3 m – wraz z wywozem, Wywóz śmieci z kubełków rozmieszczonych wzdłuż dróg w dolinach, ul. Willowa oraz ul. 1 Maja -przy wjeżździe na Groniczek, Wywóz śmieci z kontenerów przy Urzędzie Miejskim, Wywóz śmieci z pojemnika 1100 l (ul. Dziechcinka 4 – pojemnik z opisem CPR ) - na zlecenie Zamawiającego, Wywóz śmieci z kontenera na parkingu miejskim przy PKP oraz wywóz śmieci z pojemników przy Straży Miejskiej - na zlecenie Zamawiającego, Wywóz śmieci z kubełków rozmieszczonych od Obłaźca do Nowej Osady oraz od skoczni w Malince do hotelu „Vestina” (za wyjątkiem Centrum Miasta), w tym teren Jonidła wraz z oczkiem wodnym tronomicznego), parkingiem i placem zabaw oraz przy ścieżce edukacyjnej z polem golfowym i przy terenie rekreacyjnym przy ul. Słonecznej w Wiśle Czarne, oraz Habsburskiej Osadzie Gospodarczej oraz wywóz śmieci z kubełków na ul. Dziechcinka 4, Bieżące utrzymanie Centrum Miasta – zgodnie z wykazem w tabeli nr 1 i wytycznymi dla oferentów, Zamiatanie Centrum Miasta – zgodnie z wykazem w tabeli nr 2 i wytycznymi dla oferentów (zamiatanie w sposób nie powodujący pylenia– na zlecenie zamawiającego) Zamiatanie Centrum Miasta – zgodnie z wykazem w tabeli nr 3 i wytycznymi dla oferentów (zamiatanie alejek) – na zlecenie zamawiającego, Czyszczenie ręczne schodów, usuwanie mchu/chwastów w ciągu alejek zgodnie z wykazem w tabeli nr 3 i wytycznymi dla oferentów – na zlecenie zamawiającego), Bieżące utrzymanie terenu targowiska miejskiego, Bieżące utrzymanie terenu centrum przesiadkowego, Sprzątanie szlaku turystycznego Kiczera – Mały Stożek, os. Bajcary – Cieńków – do Wyśniego - na zlecenie Zamawiającego; Mycie wiat przystankowych (szyby, dach i ławki), Mycie drewnianych wiat przystankowych, Wywóz śmieci z wiat turystycznych, Wywóz śmieci z pojemników na plastik PDs-Ks o pojemności 2500 l, - na zlecenie Zamawiającego, W okresie Tygodnia Kultury Beskidzkiej oraz podczas innych imprez organizowanych przez miasto, codzienne sprzątanie śmieci według potrzeb, Wywóz śmieci zebranych w workach w związku z „Akcją Sprzątania Świata”, która będzie prowadzona, Likwidacja dzikich wysypisk, Wywóz śmieci zebranych w workach przez Zamawiającego, Sprzątanie po zabawie Sylwestrowej w obrębie pl. Hoffa i deptaka w centrum (od „bunkrów” do ul. Olimpijskiej), (w tym: wywóz śmieci z koszy i dodatkowo rozmieszczonych stojaków/kubełków na śmieci, sprzątanie śmieci luzem, zamiatanie w razie konieczności), Wywóz śmieci z kubłów o pojemności 120 l , (1 raz w tygodniu na ul. Dziechcinka 4) śmieci segregowane. Uszczegółowienie przedmiotu zamówienia określono w załącznikach SWZ 3 - i SWZ - 5
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90610000 Street-cleaning and sweeping services
Additional classification (cpv): 90513200 Urban solid-refuse disposal services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Sprzątanie przystanków autobusowych, w tym: zamiatanie, wywóz śmieci oraz zbieranie śmieci z terenów przyległych do przystanku w obrębie do 3 m – wraz z wywozem Wywóz śmieci z kubełków rozmieszczonych wzdłuż dróg w dolinach, ul. Willowa oraz ul. 1 Maja -przy wjeżździe na Groniczek, Wywóz śmieci z kontenerów przy Urzędzie Miejskim, Wywóz śmieci z pojemnika 1100 l (ul. Dziechcinka 4 – pojemnik z opisem CPR ) - na zlecenie Zamawiającego, Wywóz śmieci z kontenera na parkingu miejskim przy PKP oraz wywóz śmieci z pojemników przy Straży Miejskiej - na zlecenie Zamawiającego, Wywóz śmieci z kubełków rozmieszczonych od Obłaźca do Nowej Osady oraz od skoczni w Malince do hotelu „Vestina” (za wyjątkiem Centrum Miasta), w tym teren Jonidła wraz z oczkiem wodnym tronomicznego), parkingiem i placem zabaw oraz przy ścieżce edukacyjnej z polem golfowym i przy terenie rekreacyjnym przy ul. Słonecznej w Wiśle Czarne, oraz Habsburskiej Osadzie Gospodarczej oraz wywóz śmieci z kubełków na ul. Dziechcinka 4, Bieżące utrzymanie Centrum Miasta – zgodnie z wykazem w tabeli nr 1 i wytycznymi dla oferentów, Zamiatanie Centrum Miasta – zgodnie z wykazem w tabeli nr 2 i wytycznymi dla oferentów (zamiatanie w sposób nie powodujący pylenia– na zlecenie zamawiającego) Zamiatanie Centrum Miasta – zgodnie z wykazem w tabeli nr 3 i wytycznymi dla oferentów (zamiatanie alejek) – na zlecenie zamawiającego, Czyszczenie ręczne schodów, usuwanie mchu/chwastów w ciągu alejek zgodnie z wykazem w tabeli nr 3 i wytycznymi dla oferentów – na zlecenie zamawiającego), Bieżące utrzymanie terenu targowiska miejskiego, Bieżące utrzymanie terenu centrum przesiadkowego, Sprzątanie szlaku turystycznego Kiczera – Mały Stożek, os. Bajcary – Cieńków – do Wyśniego - na zlecenie Zamawiającego; Mycie wiat przystankowych (szyby, dach i ławki), Mycie drewnianych wiat przystankowych, Wywóz śmieci z wiat turystycznych, Wywóz śmieci z pojemników na plastik PDs-Ks o pojemności 2500 l, - na zlecenie Zamawiającego, W okresie Tygodnia Kultury Beskidzkiej oraz podczas innych imprez organizowanych przez miasto, codzienne sprzątanie śmieci według potrzeb, Wywóz śmieci zebranych w workach w związku z „Akcją Sprzątania Świata”, która będzie prowadzona, Likwidacja dzikich wysypisk, Wywóz śmieci zebranych w workach przez Zamawiającego, Sprzątanie po zabawie Sylwestrowej w obrębie pl. Hoffa i deptaka w centrum (od „bunkrów” do ul. Olimpijskiej), (w tym: wywóz śmieci z koszy i dodatkowo rozmieszczonych stojaków/kubełków na śmieci, sprzątanie śmieci luzem, zamiatanie w razie konieczności), Wywóz śmieci z kubłów o pojemności 120 l , (1 raz w tygodniu na ul. Dziechcinka 4) śmieci segregowane. Uszczegółowienie przedmiotu zamówienia określono w załącznikach SWZ 3 - i SWZ - 5