2. Procedure
Procedure
Title: Echipamente IT - 8 LOTURI–Sistem all in one/ PC desktop, Laptop/Notebook, Multifuncțională, UPS, Memorie externă, Stație pentru rularea scenariilor VR, Pachet sistem VR, Imprimantă 3D mulaje anatomice - SEMISS
Description: Obiectul contractului este reprezentat de furnizarea de Echipamente IT - 8 loturi - Sistem all in one/ PC desktop - 12 buc, Laptop/Notebook - 10 buc, Multifuncțională - 4 buc, UPS - 10 buc, Memorie externă SSD - 12 buc, Stație pentru rularea scenariilor VR - 4 buc, Pachet sistem VR - 120 pachete, Imprimantă 3D mulaje anatomice - 4 buc, necesare pentru implementarea proiectului – SEMISS- Strategii Eficiente pentru Managementul Infecțiilor Asociate Asistenței Medicale în Sistemul de Sănătate
Internal identifier: 16098
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30213300 Desktop computer
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Sistem all in one/ PC desktop
Description: Obiectul contractului este reprezentat de furnizarea de Sistem all in one/ PC desktop - 12 buc, conform specificatii din caietul de sarcini
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Laptop/Notebook
Description: Obiectul contractului este reprezentat de furnizarea de Laptop/Notebook - 10 buc, conform specificatii din caietul de sarcini
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 30213100 Portable computers
Lot: LOT-0003
Title: Multifunctionala
Description: Furnizare multifunctionala - 4 buc, conform specificatii din caietul de sarcini
Internal identifier: 3
Main classification (cpv): 30120000 Photocopying and offset printing equipment
Lot: LOT-0004
Title: UPS
Description: Furnizare UPS - 10 buc, conform caiet de sarcini
Internal identifier: 4
Main classification (cpv): 31154000 Uninterruptible power supplies
Lot: LOT-0005
Title: Memorie externa
Description: Furnizare Memorii externe - 12 buc, conform caiet de sarcini
Internal identifier: 5
Main classification (cpv): 30233180 Flash memory storage devices
Lot: LOT-0006
Title: Statie rulare scenarii VR
Description: Furnizare Statie rulare scenarii VR - 4 buc, conform caiet de sarcini
Internal identifier: 6
Main classification (cpv): 32321200 Audio-visual equipment
Lot: LOT-0007
Title: Pachet sistem VR
Description: Furnizarea a 120 pachete sistem VR, conform solicitari din CS
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Imprimanta 3D mulaje anatomice
Description: Furnizare Imprimante 3D mulaje anatomice - 4 buc, conform caiet de sarcini
Internal identifier: 8
Main classification (cpv): 30232100 Printers and plotters