636431-2026 - Competition
Poland – Insurance services – Świadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Niepołomice - Urząd Miasta i Gmina Niepołomice oraz jednostek organizacyjnych
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Niepołomice - Urząd Miasta i Gmina Niepołomice oraz jednostek organizacyjnych
Description: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Niepołomice - Urząd Miasta i Gmina Niepołomice oraz jednostek organizacyjnych. Przedmiot zamówienia podzielony został na 3 następujące części: 1) Część nr 1: Świadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Niepołomice wraz z jej jednostkami” w zakresie: • Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności oraz posiadania mienia, • ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk, • ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk. 2) Część nr 2: Świadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Niepołomice wraz z jej jednostkami w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych • Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, • Ubezpieczenie autocasco, • Ubezpieczenie assistance, • Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażera. 3) Część nr 3: Świadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Niepołomice wraz z jej jednostkami” w zakresie ubezpieczeń Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) • Ubezpieczenie NNW członków ochotniczych straży pożarnych (wariant I), • Ubezpieczenie NNW ochotniczych straży pożarnych (wariant II), • Ubezpieczenie NNW Sołtysów/Inkasentów, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Części poufnej tzn. w Załączniku nr 1 do SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych niezależnie na każdą część. Zamawiający nie ogranicza liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu Wykonawcy. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub wszystkie części zamówienia.
Internal identifier: ZP.271.24.2026/KDB
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1: „Świadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Niepołomice - Urząd Miasta i Gmina Niepołomice oraz jednostek organizacyjnych”
Description: Świadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Niepołomice wraz z jej jednostkami” w zakresie: • Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności oraz posiadania mienia, • ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk, • ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia - Specyfikacji Istotnych Warunków zamówienia wraz z załącznikami.
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 2: Świadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Niepołomice wraz z jej jednostkami w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych
Description: Świadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Niepołomice wraz z jej jednostkami w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych: • Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, • Ubezpieczenie autocasco, • Ubezpieczenie assistance, • Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażera. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia - Specyfikacji Istotnych Warunków zamówienia wraz z załącznikami.
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Część nr 3: Świadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Niepołomice wraz z jej jednostkami” w zakresie ubezpieczeń Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW)
Description: Świadczenie usług kompleksowego ubezpieczenia Gminy Niepołomice wraz z jej jednostkami” w zakresie ubezpieczeń Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW): • Ubezpieczenie NNW członków ochotniczych straży pożarnych (wariant I), • Ubezpieczenie NNW ochotniczych straży pożarnych (wariant II), • Ubezpieczenie NNW Sołtysów/Inkasentów, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia - Specyfikacji Istotnych Warunków zamówienia wraz z załącznikami.
Internal identifier: Część 3