636450-2026 - Competition
Netherlands – Tree-maintenance services – Raamovereenkomst BVC Oost Gelre en Winterswijk
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst BVC Oost Gelre en Winterswijk
Description: Door het uitvoeren van boomveiligheidscontroles draagt ROVA op een efficiënte en effectieve wijze zorg voor de ontwikkeling en instandhouding van een vitaal en veilig bomenbestand in de gemeenten Oost Gelre en Winterswijk De gemeente Oost Gelre is eigenaar en beheerder van ongeveer 43.000 bomen. Oost Gelre is voor het bomenonderhoud opgedeeld in drie gebieden (rayons). Elk jaar voert de te contracteren aannemer boomveiligheidscontroles uit in één van de deelgebieden. Daarnaast wordt een deel van de bomen (verspreid door de gehele gemeente) jaarlijks geïnspecteerd. De gemeente Winterswijk is eigenaar en beheerder van ongeveer 53.000 bomen. Winterswijk is voor het bomenonderhoud opgedeeld in drie gebieden (rayons). Elk jaar voert de te contracteren aannemer boomveiligheidscontroles uit in één van de deelgebieden. Daarnaast wordt een deel van de bomen (verspreid door de gehele gemeente) jaarlijks geïnspecteerd.
Internal identifier: 2026-004
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: De aanbesteder hanteert een Europese openbare procedure overeenkomstig hoofdstuk 2 van het Aanbestedingsreglement Werken 2016 (‘ARW 2016’). Het EMVI gunningscriterium, als bedoeld in artikel 2.6.1 van het ARW 2016 is de ‘laagste prijs’.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77211500 Tree-maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Optie tot verlenging