636456-2026 - Competition
Belgium – Construction work for school buildings – Engineering, Build & Maintain voor het ontwerp en de realisatie van de aanpassing en de inrichting van een enhanced casco-kantoorcluster tot een toekomstgerichte onderwijs-, kennis- en innovatiecampus voor HOGENT
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Engineering, Build & Maintain voor het ontwerp en de realisatie van de aanpassing en de inrichting van een enhanced casco-kantoorcluster tot een toekomstgerichte onderwijs-, kennis- en innovatiecampus voor HOGENT
Description: Engineering, Build & Maintain voor het ontwerp en de realisatie van de aanpassing en de inrichting van een enhanced casco-kantoorcluster tot een toekomstgerichte onderwijs-, kennis- en innovatiecampus voor HOGENT
Internal identifier: PPP065-588/6161/DIFB.PB.075_02
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45214200 Construction work for school buildings
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: DIFB.PB.075_02_1
Additional classification (cpv): 45000000 Construction work