2. Procedure
Procedure
Title: 7.1.7.2. Topografie en Quantity Survey 2027-2030 - Dienstenopdracht - Openbare procedure
Description: De opdracht omvat: • verschillende soorten topografische opmetingen, gekenmerkt door het type van de werfsite en/of de voorwaarden waarin ze moeten worden uitgevoerd • de prestaties van Quantity Survey ; • de opmaak van BIM-modellen • het uitvoeren van diverse prestaties vergoedbaar in regie of op grond van werkelijke uitgaven; De prestaties hebben betrekking op gebouwen, publieke ruimtes, kunstwerken, tunnels.... (deze lijst is indicatief) in programma-, studie-, uitvoeringsfase en As-Built. De op te meten oppervlakken en werken bevinden zich uitsluitend in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest.
Internal identifier: Beliris-7.1.7.2
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71351810 Topographical services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Beliris-7.1.7.2 - 1
Description: De opdracht omvat : • verschillende soorten topografische opmetingen, gekenmerkt door het type van de werfsite en/of de voorwaarden waarin ze moeten worden uitgevoerd • de prestaties van Quantity Survey ; • de opmaak van BIM-modellen • het uitvoeren van diverse prestaties vergoedbaar in regie of op grond van werkelijke uitgaven; De prestaties hebben betrekking op gebouwen, publieke ruimtes, kunstwerken, tunnels.... (deze lijst is indicatief) in programma-, studie-, uitvoeringsfase en As-Built. De op te meten oppervlakken en werken bevinden zich uitsluitend in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest.
Internal identifier: 1