636510-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitlePrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego wraz z przeszkoleniem personelu w zakresie jego prawidłowej i efektywnej obsługi na potrzeby poszczególnych Oddziałów Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku – Białej w tym: Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej, Anestezjologii, Ginekologii i Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej.
DescriptionW zakres zamówienia wchodzą: 1. System obrazowania fluorescencyjnego do diagnostyki obrzęku chłonnego; 2. Zestaw tytanowych narzędzi mikrochirurgicznych o różnych końcówkach; 3. Stół do operacji ręki; 4. Duodenoskop do realizacji procedury ERCP dla pracowni endoskopowej; 5. Aparat USG wyposażony w głowice do badań obrazowych serca i wielkich naczyń oraz przyczaszkowych naczyń mózgowych; 6. Ultrasonograf wraz z kompletem sond; 7. Kardiomonitory 2 szt. wraz z oprogramowaniem do centralnego nadzoru; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (parametry graniczne i parametry oceniane) stanowi załącznik nr 5 do SWZ.
Internal identifierDZP.271.56.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33169000 Surgical instruments, 33168000 Endoscopy, endosurgery devices, 33124110 Diagnostic systems, 33192230 Operating tables, 33168100 Endoscopes, 33112200 Ultrasonic unit, 33123210 Cardiac-monitoring devices
5. Lot
LotLOT-0007
TitleZadanie nr 1 - Dostawa i uruchomienie systemu obrazowania fluorescencyjnego do diagnostyki obrzęku chłonnego
DescriptionDostawa i uruchomienie systemu obrazowania fluorescencyjnego do diagnostyki obrzęku chłonnego
Internal identifierZadanie nr 1
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
LotLOT-0008
TitleZadanie nr 2 - dostawa 2 zestawów tytanowych narzędzi mikrochirurgicznych o różnych końcówkach.
DescriptionDostawa 2 zestawów tytanowych narzędzi mikrochirurgicznych o różnych końcówkach.
Internal identifierZadanie nr 2
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33169000 Surgical instruments
LotLOT-0009
TitleZadanie nr 3 – dostawa i uruchomienie stołu do operacji ręki
DescriptionDostawa i uruchomienie stołu do operacji ręki
Internal identifierZadanie nr 3
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33192230 Operating tables
LotLOT-0010
TitleZadanie nr 4 – dostawa i uruchomienie duodenoskopu do realizacji procedury ERCP dla pracowni endoskopowej
DescriptionDostawa i uruchomienie duodenoskopu do realizacji procedury ERCP dla pracowni endoskopowej
Internal identifierZadanie nr 4
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33168100 Endoscopes
LotLOT-0011
TitleZadanie nr 5 – dostawa i uruchomienie aparatu USG wyposażonego w głowice do badań obrazowych serca i wielkich naczyń oraz przyczaszkowych naczyń mózgowych
DescriptionDostawa i uruchomienie aparatu USG wyposażonego w głowice do badań obrazowych serca i wielkich naczyń oraz przyczaszkowych naczyń mózgowych.
Internal identifierZadanie nr 5
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33112200 Ultrasonic unit
LotLOT-0012
TitleZadanie nr 6 – dostawa i uruchomienie ultrasonografu wraz z kompletem sond
DescriptionDostawa i uruchomienie ultrasonografu wraz z kompletem sond
Internal identifierZadanie nr 6
LotLOT-0013
TitleZadanie nr 7 – dostawa i uruchomienie 2 szt. kardiomonitorów
DescriptionDostawa i uruchomienie 2 szt. kardiomonitorów
Internal identifierZadanie nr 7
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33123210 Cardiac-monitoring devices