2. Procedure
Procedure
Title: HRM en salarisadministratie software
Description: Het als SAAS ter beschikking stellen van software voor HRM en salarisadministratie. De gemeente Brunssum sluit een overeenkomst met een initiële looptijd van 8 jaren.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De opdracht kan na de initiële contractperiode worden verlengd.