636542-2026 - Competition
Czechia – Social work and related services – Rozvoj osobní asistence v Olomouckém kraji“ - Lipník nad Bečvou
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Rozvoj osobní asistence v Olomouckém kraji“ - Lipník nad Bečvou
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poskytování sociálních služeb osobní asistence dle § 39 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů dále jen „zákon o sociálních službách“), v souladu s dalšími ustanoveními zákona o sociálních službách a dále v souladu s vyhláškou č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách. Základní vymezení: Sociální služba osobní asistence je terénní služba poskytovaná osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení, jejichž situace vyžaduje pomoc jiné fyzické osoby. Služba se poskytuje v přirozeném prostředí osob a při činnostech, které osoba potřebuje.
Internal identifier: KÚOK/107818/2026/VZCN/358
Type of procedure: Other single stage procedure
Main features of the procedure: dle zadávací dokumentace
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85300000 Social work and related services
Additional classification (cpv): 75200000 Provision of services to the community
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poskytování sociálních služeb osobní asistence dle § 39 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů dále jen „zákon o sociálních službách“), v souladu s dalšími ustanoveními zákona o sociálních službách a dále v souladu s vyhláškou č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách. Základní vymezení: Sociální služba osobní asistence je terénní služba poskytovaná osobám, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení, jejichž situace vyžaduje pomoc jiné fyzické osoby. Služba se poskytuje v přirozeném prostředí osob a při činnostech, které osoba potřebuje. Kapacita sociální služby se uvádí ve formátu: počet úvazků pracovníků v přímé péči za kalendářní měsíc.