2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa narzędzi i akcesoriów do implantów słuchowych.
Description: Dostawa narzędzi i akcesoriów do implantów słuchowych.
Internal identifier: Dostawa narzędzi i akcesoriów do implantów słuchowych.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Quantity: 1 piece