636571-2026 - Competition
Netherlands – Letting services of short-stay furnished accommodation – Tijdelijke opvangplekken voor Oekraïense ontheemden
Prior information notice or a periodic indicative notice used as a call for competition – light regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Tijdelijke opvangplekken voor Oekraïense ontheemden
Description: Sinds maart 2022 vangt de gemeente Oekraïense ontheemden op. Dit is tijdelijk georganiseerd middels opvang in hotels en via kamerverhuur. Een van die contracten verloopt per 4 maart 2027. Door verlenging van de Richtlijn Tijdelijke Bescherming is continuering (tot in ieder geval 4 maart 2028) nodig. Onderhavige oproep is bedoeld om geïnteresseerde gegadigden de kans te geven zich aan te melden voor een tender die toeziet op het afsluiten van een nieuw contract. Het gaat om tijdelijke opvangplekken voor op dit moment in totaal 50 personen, te verdelen over 30 een- en 10 tweepersoonskamers. De benodigde kamers moeten op één locatie worden aangeboden. Omdat de behoefte aan kamers in de tijd kan wijzigen, kan de opdrachtnemer hier geen rechten aan ontlenen voor de totaal mogelijke duur van de opdracht. De gemeente heeft het recht om na een vaste duur van 3 maanden, iedere twee maanden het aantal kamers eenzijdig op- of af te schalen. Het gaat bij start van de raamovereenkomst om tijdelijke opvangplekken voor op dit moment in totaal 50 personen, te verdelen over 30 eenpersoonskamers en 10 tweepersoonskamers. De benodigde kamers moeten op één locatie worden aangeboden. De behoefte aan opvangplekken kan wijzigen. Daarom behoudt de gemeente zich het recht voor om (vanaf 4 juni 2027) iedere twee maanden het aantal kamers eenzijdig op- of af te schalen.
Internal identifier: Z/26/908357
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
Main features of the procedure: Aanmelding uiterlijk 19 oktober 2026 , 10.00 uur middels een mail te sturen naar inkoop@sittard-geleen.nl Met de geldige aanmelders wordt een onderhandse procedure doorlopen. Zij ontvangen op 26 oktober 2026 een schriftelijke offerteaanvraag. De opdracht wordt gegund aan de inschrijver met de laagste prijs, mits de inschrijving voldoet aan alle gestelde eisen en voorwaarden.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55250000 Letting services of short-stay furnished accommodation
Additional classification (cpv): 55270000 Services provided by bed and breakfast establishments
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De opdracht kan worden verlengd.