636705-2026 - Competition
Poland – Snow-clearing services – ZIMOWE UTRZYMANIA DRÓG W SEZONACH ZIMOWYCH 2026/2027 i 2027/2028
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: ZIMOWE UTRZYMANIA DRÓG W SEZONACH ZIMOWYCH 2026/2027 i 2027/2028
Description: Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie dróg gminnych w sezonie zimowym 2026/2027 i 2027/2028 wraz z jednokrotnym ich zamiataniem po każdym sezonie w podziale na części: Część 1 – Zimowe utrzymanie dróg o nawierzchni asfaltowej na terenie gminy Jabłonna wraz z jednokrotnym ich zamiataniem po sezonie zimowym; Część 2 – Zimowe utrzymanie dróg o nawierzchni gruntowej oraz chodników, parkingów i ciągów pieszojezdnych na terenie gminy Jabłonna.
Internal identifier: ZP.271.1.54.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
Additional classification (cpv): 90630000 Ice-clearing services, 90612000 Street-sweeping services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zimowe utrzymanie dróg o nawierzchni asfaltowej na terenie gminy Jabłonna wraz z jednokrotnym ich zamiataniem po sezonie zimowym
Description: Zimowe utrzymanie dróg o nawierzchni asfaltowej na terenie gminy Jabłonna wraz z jednokrotnym ich zamiataniem po sezonie zimowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ.
Internal identifier: Część 1
Additional classification (cpv): 90630000 Ice-clearing services, 90610000 Street-cleaning and sweeping services
Lot: LOT-0002
Title: Zimowe utrzymanie dróg o nawierzchni gruntowej oraz chodników, parkingów i ciągów pieszojezdnych na terenie gminy Jabłonna
Description: Zimowe utrzymanie dróg o nawierzchni gruntowej oraz chodników, parkingów i ciągów pieszojezdnych na terenie gminy Jabłonna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ.
Internal identifier: Część 2
Additional classification (cpv): 90630000 Ice-clearing services