636752-2026 - Competition
Estonia – Turntable-ladder trucks – Redelauto ostmine koos garantiiaegsete korraliste hoolduste ja erakorraliste remonttööde tellimise ning varuosade ostmisega
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Redelauto ostmine koos garantiiaegsete korraliste hoolduste ja erakorraliste remonttööde tellimise ning varuosade ostmisega
Description: Riigihanke objektiks on 1 (ühe) varustusega komplekteeritud redelauto ostmine koos järelteenindusega. Täpne lepingu objekti kirjeldus on toodud riigihanke selgitava dokumendi punktis 3.1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 303549-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144211 Turntable-ladder trucks
Additional classification (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0000