See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych do hemodializy.
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych do hemodializy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ tj. Formularze cenowo-techniczne dla zadań nr 1-6.
Internal identifier: LM.261.46.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33000000 Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products
Additional classification (cpv): 33141310 Syringes, 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables, 33141320 Medical needles, 33181200 Dialysis filters, 33181000 Renal support devices, 33181520 Renal dialysis consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1
Description: Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy zestawów linii krwi do hemodializy (z workiem) do posiadanych przez Zamawiającego aparatów Fresenius 4008 oraz zestawów linii krwi do posiadanych przez Zamawiającego aparatów Fresenius 5008v. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ, w szczególności w załączniku nr 2 do SWZ dla danej części zamówienia.
Internal identifier: LM.261.46.1.2026
Additional classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables, 33181520 Renal dialysis consumables
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2
Description: Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy igieł do hemodializy, w tym igieł tętniczych, żylnych oraz igieł do hemodializy typu Y, w rozmiarze 16 G. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ, w szczególności w załączniku nr 2 do SWZ dla danej części zamówienia.
Internal identifier: LM.261.46.2.2026
Additional classification (cpv): 33181000 Renal support devices, 33181520 Renal dialysis consumables
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3
Internal identifier: LM.261.46.3.2026
Additional classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables, 33141320 Medical needles
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 4
Description: Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy strzykawek do pomp heparynowych kompatybilnych z posiadanymi przez Zamawiającego aparatami Fresenius 4008 oraz Fresenius 5008. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ, w szczególności w załączniku nr 2 do SWZ dla danej części zamówienia.
Internal identifier: LM.261.46.4.2026
Additional classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables, 33141310 Syringes
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie nr 5
Description: Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy filtrów typu Diasafe Plus do płynu dializacyjnego, kompatybilnych z posiadanymi przez Zamawiającego aparatami do hemodializy Fresenius 4008 oraz Fresenius 5008. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ, w szczególności w załączniku nr 2 do SWZ dla danej części zamówienia.
Internal identifier: LM.261.46.5.2026
Additional classification (cpv): 33181000 Renal support devices, 33181200 Dialysis filters
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr 6
Description: Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy zestawów do procedury plazmaferezy MPS dla dorosłych, przeznaczonych do stosowania w posiadanym przez Zamawiającego aparacie do terapii nerkozastępczych Multifiltrate Basic. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ, w szczególności w załączniku nr 2 do SWZ dla danej części zamówienia.
Internal identifier: LM.261.46.6.2026
Additional classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables, 33181500 Renal consumables